Українські іхтіандри побили свій же світовий рекорд на III етапі КС

Збірна України з підводного спорту здобула 16 медалей та встановила світовий рекорд на третьому етапі Кубку світу, який проходив з 12 по 14 квітня, у США в місті Корал-Спрінгс

Збірна України з підводного спорту
Українці продемонстрували свою майстерність Фото: Мінмолодьспорт

Збірна України з підводного спорту на третьому етапі світового Кубку виборола 16 нагород та встановила світовий рекорд у змішаній естафеті. Змагання відбулися у США в місті Корал-Спрінгс. На минулому етапі українці здобули 34 нагороди.

Світовий рекорд у змішаній естафеті встановили Артур Артамонов, Марія Дивак, Олексій Захаров і Вікторія Уварова - 02.47,65. Загалом українці змогли здобути 11 золотих, 4 срібних та 1 бронзову медаль, як повідомляє пресслужба Мінмолодьспорту

Хто приніс медалі Україні

Золото:

• Артур Артамонов (50 м, 100 м, біласти)
  • Марія Дивак (50 м, біласти)
  • Олексій Захаров (400 м, 800 м, ласти)
  • Вікторія Уварова (100 м, 200 м, ласти; 50 м, пірнання)
  • Софія Гречко (400 м, ласти)
  • Артур Артамонов, Марія Дивак, Олексій Захаров і Вікторія Уварова (змішана естафета 4х100 зі світовим рекордом 02:47,65).

Срібло:

• Сергій Сміщенко (50 м, ласти; 50 м, пірнання)
  • Марія Дивак (100 м, біласти)
  • Олексій Захаров (200 м, ласти)
  • Софія Гречко (200 м, ласти).

Бронза:

• Марія Дивак (200 м, біласти).

Україна запалює на етапах світової першості

Нагадаємо, що Кубок світу з підводного спорту цього року стартував у французькому Екс-Ан-Провансі у лютому. Тоді наші спортсмени здобули 37 медалей. Зокрема, українці вибороли 21 нагороду найвищого гатунку.

Другий етап Кубку світу пройшов в Італії, у містечку Ліньяно-Сабб'ядоро. Наша збірна виступила у складі 25 спортсменів. Українці отримали 34 медалі (13 золотих - ред.). Окрім цього, наші спортсмени також встановили світовий рекорд у змішанній естафеті - 2:48.02 хвилини. Згодом у США саме цей рекорд оновили українці.

Українські іхтіандри встановили світовий рекорд на етапі КС 1

Збірна України з підводного спорту. Фото: ФПСПДУ.

Інформатор пірнув у футбольну історію збірної України

А ось тут команда Інформатора пригадала шлях збірної України з футболу в плей-оф кваліфікації на чемпіонати Європи та світу. Було все: болючі поразки, які викликали сльози на очах, яскраві тріумфи, та незабутні спогади. Якщо ви забули з ким ми грали вирішальні матчі, або вам є чим поділитися з нами - тоді вперед. Вмикайте та переглядайте наше відео!

Раніше Інформатор розповідав, що українська жіноча четвірка парна виборола перемогу на першому етапі Кубку світу. Наші дівчата вразили результатом.

"Золоті медалі для нас - перший крок у сезоні. Тепер ми розуміємо, що вся виконана робота в Іспанії була успішною", - розповіла переможниця Дарина Верхогляд.

Також ми повідомляли, що до початку Олімпійських ігор-2024 в Парижі залишилось 100 днів. Нашим атлетам прогнозують 17-те місце у командному заліку.