Академічний квартет збірної України тріумфував на I етапі Кубка світу в Італії

Українська жіноча четвірка парна виборола перемогу на першому етапі Кубка світу з академічного веслування, фінал змагань пройшов 14 квітня в італійському Варезе

Українська жіноча четвірка парна
Українки продемонстрували чудовий результат. Фото: НОК

Україна здобула золоту медаль на етапі світового Кубку з академічного веслування. Українки тріумфіували в парній четвірці серед жінок. Наші дівчата фінішували першими та випередили опоненток з Нідерландів та Німеччини, які посіли друге та третє місце.

Жіноча четвірка парна виступила у складі: Наталії Довгодько, Катерини Дудченко, Дарини Верхогляд та Анастасії Коженкової. У фіналі змагань українки фінішували першими, значно випередивши найближчих опененток з Нідерландів та Німеччини - на 1,84 с та 2,35 с відповідно. Загалом на шляху до золота наші дівчата випередили п'ять інших екіпажів,як повідомляє НОК України.

Українки прокоментували перемогу

Розповідь Наталії Довгодько:

"Ми дуже довго перебували поза межами Батьківщини. Ми провели три місяці підготовки в Іспанії та проводили там деякі змагання. Це був наш перший старт у сезоні як команди. Ми хотіли перемогти та успішно провести увесь рік задля України. Ми маємо намір робити все для країни, що досі перебуває у стані війни, та у важкій ситуації протягом двох років".