Сім'я зіркового нападника Баварії потрапила в аварію

Троє дітей форварда Баварії та збірної Англії Гаррі Кейна потрапили у ДТП: після обстеження у лікарні їх відпустили додому

Кейн
Діти Гаррі Кейна потрапили у ДТП

Автомобіль з трьома дітьми форварда форварда Баварії та збірної Англії Гаррі Кейна потрапив в аварію біля Шефтларна (район Мюнхена). На щастя, вони не постраждали і після детального обстеження в лікарні вирушили додому. Кейн не зміг особисто підтримати дітей, оскільки разом з Баварією вирушив на чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів проти Арсенала.

Діти Гаррі Кейна - трирічний Луї, п'ятирічна Вів'єн і семирічна Айві – їхали у Mercedes Vito, за кермом якого перебувала 24-річна жінка. Аварія сталась близько 17:15 за місцевим часом на державній дорозі 2071 біля Шефтларна (район Мюнхена). Водійка Renault (20років) хотіла повернути ліворуч на з’їзд автомагістралі та зіткнулась з зустрічним чорним Mercedes Vito, повідомляє Bild. В Renault також перебували пасажири 3-х, 43-х та 48-ми років. Постраждав в ДТП і Land Rover 62-річної жінки.

За даними поліції, всіх пасажирів транспортних засобів доставляли до лікарень за допомогою гелікоптерів і карет швидкої допомоги. Після детального обстеження, лікарі не виявили ушкоджень у дітей Кейна. Малечу відпустили додому.

Наступного дня Гаррі Кейн вийшов у складі Баварії на чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів проти Арсенала. Форвард реалізував пенальті на 33-й хвилині, зробивши рахунок 2:1 на користь свого клубу. Втримати перемогу Баварія не змогла. Троссар на 76-й хвилині врятував для Арсенала нічию.

"Це була важлива гра у моїй кар'єрі, адже я провів багато років у Тоттенхемі. Радий, що зумів забити пенальті та допомогти команді.

Ми мали стати не просто командою. Нам довелося згуртуватися. Напевно, цю гру можна назвати ідеальною, бо це чвертьфінал Ліги чемпіонів на виїзді. У таких іграх потрібна пристрасть, потрібна згуртованість. Ми її показали.

Ти не відчуваєш радості, якщо не виграєш, але Арсенал показав, що вдома він справді сильний, тому ми розцінюємо цей результат як позитивний. Наші вболівальники можуть допомогти нам змінити ситуацію. Ми зробили маленький крок, та наступного тижня на нас чекає велика гра. Я англієць, так що фінал на Вемблі для мене – велика мрія. Але чекає ще довгий шлях.

То була непроста гра. Арсенал – дуже хороша команда. Вона зараз лідирує у Прем'єр-лізі, тому довелося попрацювати, але це хороший результат. Сподіваюся, ми зможемо перемогти вдома.

Пенальті? Я побачив, як Райя проводив серію пенальті проти Порту. Він дуже рано стрибає у кут воріт. Тому мені довелося трохи змінити свій стиль. Я побачив, що він надто рано завалився в кут і полегшив мені завдання", - сказав Гаррі Кейн після матчу з Арсеналом.

Раніше Інформатор повідомляв результати чвертьфінальних матчів Ліги Європи та Ліги конференцій. Ліверпуль вдома несподівано програв Аталанті з рахунком 0:3, Рома в італійському дербі здолала Мілан.

Також ми розповідали, що тренер Жирони Мічел розкрив деталі травми Віктора Циганкова. Український півзахисник ризикує пропустити важливий матч в Ла Лізі.

А ось тут команда Інформатора поринула у спогади та згадала матчі збірної України з футболу в плей-оф кваліфікації на чемпіонати Європи та світу. Дізнайтесь історію виступів головної команди країни у вирішальних матчах кваліфікації. Тут все про важкі поразки та неймовірні перемоги. Долучайтеся до перегляду та залишайте свої враження в коментарях.