Король ґрунту Рафаель Надаль з перемоги розпочав турнір в Барселоні

Колишній перший номер світового рейтингу Рафаель Надаль у першому матчі турніру АТР 500 в Іспанії переміг італійця Флавіо Коболлі

Рафаель Надаль
Рафаель Надаль повернувся на корт після травми

Колишній лідер світового рейтингу легендарний іспанський тенісист Рафаель Надаль з перемоги розпочав виступи на турнірі серії АТР 500. Надаль у 1/32 фіналу у вівторок, 16 квітня, переміг італійця Флавіо Коболлі. Для іспанця ця перемога стала першою після тривалої перерви.

У першому колі турніру у Барселоні Рафаель Надаль, який зараз має 644 номер світового рейтингу зустрічався з італійцем Флавіо Коболлі (ATP 62). У четвертому геймі першого сету Надаль зробив брейк і перемогу вже не випустив – 6:2. У другій партії Коболлі набрав на одне очко більше і теж програв. Тривав поєдинок одну годину і 26 хвилин. Це була перша зустріч тенісистів.

• Флавіо Коболлі (Італія) – Рафаель Надаль (Іспанія) 2:6, 3:6.

"Мені багато разів доводилося це робити за кар'єру. Це правда, щоразу все важче, особливо коли стаєш старшим – це все тільки ускладнює.

Я проживаю важкі моменти, але в той же час, коли я можу побути кілька днів у Турі, потренуватися з іншими хлопцями і трохи позмагатися, це для мене багато означає. Я все ще насолоджуюся цим достатньо, щоб продовжувати", – сказав Надаль після перемоги.

Для Надаля це був перший матч із січня 2024 року. У австралійському Брісбені іспанець поступився в 1/4 фіналу Томпсону. А потім заявив про травму.

У наступному раунді Рафаель Надаль зіграє проти 4-го сіяного Алекса Де Мінаура. Надаль завжди добре виступав на ґрунтових кортах. Грек Стефанос Ціціпас навіть заявив, що не здивується виходу іспанця у фінал на турнірі ATP 500 у Барселоні. Сам Надаль фаворитом себе не вважає.

"Я вважаю, що всі поважають мій внесок. Але всі знають, що я більше не фаворит. Це нерозумно, давайте дивитися правді в очі. Стефанос знає, що це не так. Просто за цим стоїть історія, яка сильно тисне на суперників. Можливо, сьогодні я був фаворитом, але в матчі з де Мінауром точно ним не буду. Але це не має значення. Ці речі для журналістів. Для мене це досвід боротьби проти гравця топ-рівня. Це випробування, подивимося, як я впораюся", – заявив Рафаель Надаль.

Раніше Інформатор повідомляв, що збірна України поступилась Румунії у матчевій зустрічі кваліфікації Billie Jean King Cup. Українки виграли перші два матчі, але потім поступились у трьох. Також ми розповідали, що Юрія Сапронова вигнали з ефіру Setanta Sports. Сапронов коментував матч Еліни Світоліної у Billie Jean King Cup, але робив це російською мовою.

А ось тут команда Інформатора поринула у спогади та згадала матчі збірної України з футболу в плей-оф кваліфікації на чемпіонати Європи та світу. Пригадайте історію виступів головної команди країни у вирішальних матчах кваліфікації на великі турніри. Тут все про важкі і прикрі поразки та неймовірні і довгоочікувані перемоги. Долучайтеся до перегляду та залишайте свої враження в коментарях.