Людмила та Надія Кіченок створили сенсацію на турнірі у Чарльстоні

Людмила та Надія Кіченок вийшли у фінал турніру серії WTA 500 у Чарльстоні обігравши у суботу, 6 квітня, перший сіяний дует Ніколь Меліхар / Еллен Перес

Сестри Кіченок
Сестри Кіченок вийшли у восьмий спільний фінал

Сестри Людмила та Надія Кіченок пробились у фінал тенісного турніру серії WTA 500 у Чарльстоні. Українки у суботу, 6 квітня, перемогли першу сіяну пару Ніколь Меліхар (США) / Еллен Перес (Австралія). Раніше сестри Кіченок вибили з турніру американський дует Медісон Кіз / Тейлор Таунсенд.

Людмила та Надія Кіченок у півфіналі зустрічались з фаворитками турніру дуетом Ніколь Меліхар (США) / Еллен Перес (Австралія). В першому сеті українки програвали 2:5, але потім виграли три гейми поспіль. Справа дійшла до тай-брейку і тут Людмила та Надія змогли перемогти.

У другій партії кожна пара брала свої подачі і справа знову дійшла до тай-брейку. На цей раз сильнішими були Ніколь Меліхар та Еллен Перес. У вирішальному сеті українки вирвали перемогу, реалізувавши четвертий матчбол. Тривав поєдинок дві години і 15 хвилин.

• Ніколь Меліхар (США) / Еллен Перес (Австралія) – Людмила Кіченок (Україна) / Надія Кіченок (Україна) – 6:7 (4:7), 7:6 (7:2), 11:13.

Друга пара фіналісток визначиться у протистоянні Ешлін Крюгер (США) / Слоан Стівенс (США) – Ері Ходзумі (Японія) / Макото Ніномія (Японія). Цей поєдинок відбудеться у суботу, 6 квітня. Початок зустрічі о 18:00 за Києвом.

Людмила та Надія Кіченок зіграють у восьмому спільному фіналі. Сестри боротимуться за п'ятий спільний трофей. Також Людмила та Надія Кіченок візьмуть участь у матчевій зустрічі збірних України та Румунії на Billie Jean King Cup.

Як на турнірі у Чарльстоні виступили інші українки

В основній сітці турніру виступали чотири українки. Всі вони були сіяними і розпочали змагання з 1/16 фіналу. На цій стадії змагань зупинились Леся Цуренко (WTA 39) та Даяна Ястремська (WTA 32). Суперниця Лесі Цуренко австралійка Астра Шарма виграла перший сет 6:4. У другій партії Цуренко поступилась без боротьби – 0:6.

Даяна Ястремська грала проти Магди Лінетт з Польщі. Даяна більш ніж впевнено виграла перший сет 6:0. Але потім програла два наступні – 4:6 та 3:6. Леся Цуренко та Даяна Ястремська заробили за виступи на турнірі по 6 940 доларів.

Еліна Світоліна (WTA 17) та Ангеліна Калініна (WTA 33) змогли подолати стадію 1/16 фіналу. Світоліна перемогла представницю Австралії Дар'ю Севілл. Калініна вибила з турніру колишню першу ракетку світу Каролін Возняцкі із Данії.

В 1/8 фіналу турніру у Чарльстоні Еліна Світоліна зустрічалась з бельгійською тенісисткою Елізе Мертенс. Перша ракетка України програла перший сет 4:6 і практично капітулювала у другому – 1:6. Зазначимо, що через негоду і перенесення матчів Світоліній довелося грати другий матч за день.

Суперницею Ангеліни Калініної (WTA 33) в 1/8 фіналу була нейтральна тенісистка Дар'я Касаткіна (WTA 11). Українка програла перший сет 1:6. Калініна прагнула врятувати ситуацію у другому сеті і навіть відіграла матчбол, але все ж поступилась 4:6. Еліна Світоліна та Ангеліна Калініна заробили за виступи на турнірі у Чарльстоні по 11 190 доларів.

Раніше Інформатор повідомляв, що лідерка збірної Румунії не зіграє проти збірної України на Billie Jean King Cup. Сімона Халеп не зможе взяти участь у матчевій зустрічі команд, яка пройде 12-13 квітня з медичних причин.

Також ми розповідали, що Рафаел Надаль знявся з ґрунтового турніру Masters 1000 у Монте-Карло. Іспанець вигравав цей турнір 11 разів.

А ось тут команда Інформатора підбила спортивні підсумки минулого тижня. Тут все про значні успіхи збірних України з футболу, як національної, так і молодіжних. А ще - оригінальний піар-хід від Майка Тайсона та драматична розв'язка фінальної серії плей-оф чемпіонату України з хокею. Приєднуйтеся до нас, щоб дізнатися про найяскравіші моменти тижня та головних переможців.