Рафаель Надаль знявся з престижного турніру Masters 1000

Рафаель Надаль не братиме участь у ATP Masters 1000 у Монте-Карло: раніше тенісист вигравав турнір 11 разів

Рафаель Надаль
Рафаель Надаль пропустить черговий турнір у 2024 році

Іспанський тенісист Рафаель Надаль знявся з турніру ATP Masters 1000 у Монте-Карло ще до його початку. Боротись за титул найсильніші тенісисти світу будуть з 7 по 14 квітня. Можливо, колишній перший номер рейтингу ATP зможе відновити форму до наступних турнірів

Титулований іспанський тенісист Рафаель Надаль відмовився від участі в Монте-Карло Masters 1000, повідомляє Skysports. 22-разовий чемпіон турнірів серії Grand Slam поки не може повністю оговтатись після травми. Колишня перша ракетка світу опустилася на 649 місце в рейтингу ATP.

"Привіт усім, це дуже важкий момент для мене в спортивному плані. На жаль, я змушений повідомити вам, що я не гратиму в Монте-Карло. Моє тіло просто не дозволить мені.

І навіть якщо я наполегливо працюю і докладаю максимум зусиль щодня, бажаючи знову грати і змагатися на турнірах, які були дуже важливі для мене, правда в тому, що я не можу грати сьогодні. Ви не уявляєте, як мені важко, коли я не можу грати на цих змаганнях.

У мене немає іншого вибору, окрім як прийняти ситуацію і спробувати дивитися в найближче майбутнє, зберігаючи надію і бажання дати собі можливість покращити ситуацію.

Ще раз дякую всім, як завжди, за підтримку і найкращі побажання!", – написав Надаль.

Masters 1000 у Монте-Карло проводиться на ґрунтових кортах. Рафаель Надаль вигравав цей турнір 11 разів. Вперше це вдалося іспанцю 19 років тому. З 2005 по 2012 років Надаль був незмінним переможцем. Переможну серію Надаля зміг у 2013 році перервати Новак Джокович.

Надаль повернувся на корт у січні 2024 після майже року перерви через травму і виступив на турнірі Brisbane International. Іспанський тенісист дійшов до чвертьфіналу. Потім він відмовився від Australian Open та від Qatar Open у лютому через проблеми зі спиною. В березні Надаль відмовитися від участі в турнірі Masters в Індіан-Веллсі.

У березні Надаль зіграв виставковий матч проти Карлоса Алькараса. Поєдинок пройшов у Лас-Вегасі (США). Рафаель Надаль програв чемпіону Miami Open з рахунком 3-6, 6-4, 14-12.

Що відомо про турнір Masters 1000 у Монте-Карло

Вперше турнір провели у 1968 році. Переможцем став італієць Нікола П'єтранджелі. У 1981 році переможця не було. Матч між американцем Джиммі Коннорсом та аргентинцем Гільєрмо Віласом через дощ перервали у першому сеті за рахунку 5:5 і догравати не стали. У 1994 році турнір виграв український тенісист Андрій Медведєв.

Раніше Інформатор повідомляв, що лідерка збірної Румунії не зіграє проти збірної України на Billie Jean King Cup. Сімона Халепне зможе взяти участь у матчевій зустрічі команд з медичних причин.

Також ми розповідали, що сестри Кіченок вийшли у півфінал парного розряду турніру серії WTA 500 у Чарльстоні (США). Людмила та Надія грають у парі вперше в сезоні.

А ось тут команда Інформатора підбила спортивні підсумки минулого тижня. Тут все про значні успіхи збірних України з футболу, як національної, так і молодіжних. А ще - оригінальний піар-хід від Майка Тайсона та драматична розв'язка фінальної серії плей-оф чемпіонату України з хокею сезону-2023/24. Приєднуйтеся до нас, щоб дізнатися про найяскравіші моменти тижня та головних переможців.