Трубін не врятував Бенфіку, Рома вибила Мілан: результати матчів 1/4 ЛЄ та ЛК

Бенфіка в серії пенальті поступилась Марселю, Рома у меншості перемогла Мілан, а Фіорентина здолала Вікторію Пльзень у матчах 1/4 фіналу Ліги Європи та Ліги конференцій, які відбулись у четвер, 18 квітня

Трубін
Анатолій Трубін не відбив жодного пенальті у післяматчевій серії, Рома вийшла у півфінал ЛЄ Фото: Gettyimages.com

У матчах у відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи Ліверпуль не зміг відіграти дефіцит у три м’ячі, зароблений у першому поєдинку з Аталантою. Бенфіка у четвер, 11 квітня, в серії пенальті поступилась Марселю. У Лізі конференцій у додатковий час двічі вразила ворота Вікторії Пльзень.

Ліга Європи: Аталанта вибила Ліверпуль

Бенфіка їхала у гості до Марселя маючи один м’яч переваги. Певний час португальському клубу вдавалося стримувати атаки Марселя, та і Трубін рятував. Але на 79-й хвилині Мумбанья зрівняв рахунок за сумою двох матчів. Овертайм голів не приніс і сильнішого команди визначали у серії пенальті. Трубін не зміг відбити жодного удару в той час як голкіпер Марселя потягнув удар Антоніу Сілви. Ще один раз французький клуб врятувала штанга. Схоже, що цей сезон Бенфіка завершить без трофеїв.

• Марсель – Бенфіка 1:0, пен. 4:2, (перший матч – 1:2);
    Гол: Мумбанья, 79.

Баєр знову не програв. Фрімпонг зрівняв рахунок у матчі з Вест Гемом на 89-й хвилині. Баєр не знає гіркоти поразок у 44-х матчах поспіль.

• Вест Гем – Баєр 1:1 (перший 0:2);
    Голи: Антоніо, 13 – Фрімпонг, 89.

"Ми готувалися до того, що суперник дуже сильно тиснутиме. Нам було не дуже добре в нашій схемі на гру, ми не могли знайти свою гру. Щиро кажучи, у першому таймі вони були кращими, а ми відчували себе не дуже комфортно. На щастя, ми змінили ситуацію у перерві.

Я щасливий, що ми пройшли далі. У Лізі Європи завжди бувають складні моменти.

У Вест Хема хороші футболісти та енергія. Потрібно віддати їм належне, вони грали дуже сильно, зовсім не так, як у Леверкузені. Потрібно впоратися з важкими моментами, не завжди вдається контролювати гру усі 90 хвилин. Дуже важливо, що ми не пропустили другий чи третій гол.

Наш рекорд? Це наслідок гарної роботи. Це дуже приємно і ми раді цьому", – прокоментував головний тренер Баєра Хабі Алонсо.

Мілан програв перший матч Ромі і був сповнений бажання відіграти відставання. Але вже на 22-й хвилині програвав 0:2. Не допомогло Мілану і те, що з 31-ї хвилини Рома грала у меншості.

• Рома – Мілан 2:1 (перший матч 1:0);
    Голи: Манчіні, 12, Дібала, 22 – Габбіа, 86.

"Ми залишаємо турнір із жалем. Рома показала більше якості та рішучості у двох матчах, тому вони заслужили право пройти далі.

Нам, звичайно, не вистачило якості, оскільки, окрім того, що ми не створювали явних моментів, у нас були ситуації у штрафному майданчику, які ми мали використовувати. Ми мали скористатися тим фактом, що вони залишилися вдесятьох, але нам не вистачило ні якості, ні рішучості, щоб переломити ситуацію, коли ми програвали 0:2.

Ми мали швидше переміщати м'яч, а не намагатися квапити події, але ми не змогли реалізувати моменти, які створили. У першому голі ми вчасно не помітили забігання Манчіні. У другому нас було більше, і ми мали закрити суперників. Ми маємо визнати, що не грали на тому рівні, на який розраховували і який хотіли показати сьогодні", – сказав після матчу наставник Мілана Стефано Піолі.

Ліверпуль не зміг відігратись після домашніх 0:3 від Аталанти. Хоча початок для підопічних Клоппа був чудовим. Вже на 7-й хвилині Салах ударом зх. Пенальті відкрив рахунок. Але більше Ліверпуль забити так і не зміг.

• Лілль – Астон Вілла 2:1, пен. 3:4 (перший матч – 1:2);
    Голи: Юсуф Язиджі, 15, Бенджамін Андре, 68 – Метті Кеш, 87.
  • Фіорентина – Вікторія Пльзень 2:0 д.ч. (перший матч – 0:0);
    Голи: Ніко Гонсалес, 92, Крістіано Бірагі, 108.
  • ПАОК – Брюгге 0:2 (перший матч – 0:1);
    Голи: Ферран Хутгла, 33, 45.
  • Фенербахче – Олімпіакос 1:0, пен. 2:3 (перший матч – 2:3);
    Гол: Ірфан Кахведжі, 11.

1/2 фіналу. 2 та 9 травня

• Олімпіакос (Греція) – Астон Вілла (Англія);
  • Фіорентина (Італія) – Брюгге (Бельгія).

Раніше Інформатор повідомляв, що УАФ оприлюднила результати аудиту. Відтік активів УАФ оцінюється у розмірі 1,3 мільярда гривень.

Також ми розповідали, що Шахтар у перенесеному матчі обіграв Зорю. "Гірники" закріпились на першій сходинці турнірної таблиці УПЛ.

А ось тут команда Інформатора розповідає про кращих гравців київського Динамо в історії незалежної України, які грали під номером "10". "Десятка" у футболі давно вважається крутим номером. З номером "10" на футболці грали легенди світового футболу Пеле, Марадона, та багато інших зірок. Ми розповіли про шлях в Динамо Віктора Леоненка та Артема Мілевського. Вмикайте відео, дивіться та залишайте свої коментарі.