Шахтар здолав зоряних мужиків та зберігає гандикап над Динамо

Зоря та Шахтар зіграли перенесений матч 10-го туру УПЛ, поєдинок пройшов у четвер, 18 квітня, на стадіоні Лівий берег, гірники здобули перемогу з рахунком - 3:1

Шахтар, Зоря
Шахтар здолав Зорю у важкій грі. Фото: УПЛ

Шахтар та Зоря зіграли перенесений матч 10-го туру української Прем'єр-ліги. Шахтар у драматичному матчі переміг луганських мужиків з рахунком - 3:1. Номінально домашня гра для Зорі пройшла на стадіоні Лівий берег.

Сікан оформив перевагу гірникам

Старт поєдинку вийшов доволі активним. Були моменти у Шахтаря та водночас і у Зорі. На атаки Шахтаря Зоря намагалася завжди відповідати. Однак уже на 30-й хвилині "гірники" вийшли вперед. Азаров виконав подачу, а Сікан забив. До кінця тайму команди створили ще низку моментів, але не відзначалися.

Мужики продемонстрували характер

На старті другого тайму Зоря залишилася у меншості, на 57-й хвилині Джордан зрубав Судакова та отримав другу жовту. Здавалося, що інтрига в грі втрачена, однак ні. Луганчани не збиралася здаватися. На 73-й хвилині Кирюханцев зрівняв рахунок.

Зоря виглядала переконливо, але не змогла втримати нічию. Спочатку на 87-й хвилині Бондаренко обвідним ударом знову вивів вперед "гірників". А пізніше на 90+1-й Невертон поставив остаточну крапку в грі.

• Зоря - Шахтар  1:3

Голи: Сікан (30), Кирюханцев (73), Бондаренко (87), Невертон, 90+1.

Вилучення: Джордан, 57 (друге попередження)

Зоря: Сапутін - Вантух, Батагов, Джордан, Бутко - Башич - Горбач (Дришлюк, 52), Антюх (Ндур, 89), Яцик, Кирюханцев (Бугай, 88) - Герреро.

Запасні: Турбаєвський, Мацапура, Жан Клод, Хахльов, Мічін, Слесар, Жуніньйо, Мишньов, Волошин.

Шахтар: Різник - Азаровв (Траоре, 76), Матвієнко, Бондар, Конопля (Гочолеішвілі, 89) - Криськів (Марлон, 84) – Кевін (Невертон, 84), Судаков, Бондаренко, Швед (Егіналду, 84) - Сікан.

Запасні: Рудько, Степаненко, Келсі, Педріньйо, Міроші, Назарина, Ракіцький.

Судаков дав коментар про напругу

Після завершення поєдинку лідер донецького Шахтаря Георгій Судаков поділився враженням. За словами гравця, поєдинок із Зорею потрібно було закривати раніше та не створювати собі проблем на останніх хвилинах. Для Шахтаря зараз кожен матч як фінал.

"Точно не було недооцінки Зорі. Ми втратили увагу і пропустили. Це буде для нас гарним уроком на майбутнє. Потрібно було закривати гру відразу після вилучення. Зазраз з кожною грою зростає напруга. Ми розуміємо, що кожен матч для нас як фінал", - розповів Судаков.

Нагадаємо, що Шахтар продовжує очолювати УПЛ. Наразі "гірники" мають в активі 55 балів за 23 гри. Водночас Динамо Київ займає другу сходинку - 51 пункт за 33 поєдинка. Очна зустріч Шахтаря та Динамо відбудеться під час 28-го туру УПЛ, 11 травня.