Стара зв'язка Барселони Мессі та Суарес перервала чорну смугу Інтер Маямі

У матчі чемпіонату MLS Інтер Маямі здолав Спортінг Канзас-Сіті, матч відбувся 13 квітня, Ліонель Мессі та Луїс Суарес відзначилися голами

Мессі, Суарес
Мессі та Суарес запалюють в MLS. Фото: ФК Інтер Маямі

В матчі 9-го туру MLS Інтер Маямі здолав у гостях Спортінг Канзас-Сіті - 3:2. Ліонель Мессі та Луїс Суарес відзначилися голами та стали героями зустрічі. Перемога над Спортінгом стала першою за шість матчів для команди Лео Мессі.

Мессі запалює за Інтер Маямі

Для Інтер Маямі гра почалася не дуже добре. Вже на 5-й хвилині господарі забили та повели в рахунку. Однак вже за 13 хвилин Мессі виконав чудовий асист, а Гомес зрівняв рахунок.

На початку другого тайму геніальний аргентинець розрядив гармату у ворота суперників та поцілив у дальній кут. Але за декілька хвилин Спортінг Канзас-Сіті не менш яскраво відігрався. Нічия в матчі протрималася до 71-й хвилини, коли Луїс Суарес вивів свою команду вперед. Зрештою, - 2:3 на користь Маямі та перша перемога за шість поєдинків. До речі, українець Сергій Кривцов гру пропустив через травму.

"Ми повернули свою впевненість і я думаю, що ми виграли цю гру у всіх сенсах. І ми задоволені. Бути першими у турнірній таблиці - це те, що втішає, особливо зараз, коли на нас чекають важливі матчі", - розповів після гри головний тренер Інтер Маямі Херардо Мартіно.

• Спортінг Канзас-Сіті - Інтер Маямі  2:3

Голи: Томмі (6, 58), Гомес 18, Мессі 51, Суарес 71.

Клуб з Флориди лідирує в MLS

У Східній конференції MLS Інтер Маямі очолює таблицю. Команда Мессі здобула 15 балів за 9 ігор. Втім, варто зазначити, що у більшості опонентів Маямі є по декілька поєдинків у запасі, тому лідерство команди може згодом зникнути.

Наступну гру команда Мессі та Суареса зіграє проти Нешвілла. Гра запланована на 21 квітня. Нешвілл займає передостанню сходинку в чемпіонаті.

Стара зв'язка Барселони - Мессі та Суарес перервала чорну смугу Інтер Маямі 1

Турнірне становище в Східній конференції MLS станом на 14 квітня.

Нагадаємо, що у матчі відповіді 1/4 Ліги чемпіонів КОНКАКАФ Інтер Маямі програв Монтеррею - 1:3. Перша зустріч також закінчилася поразкою команди Мессі - 1:2. Сергій Кривцов вкотре пропустив матчі через травму.

А ось тут колектив Інформатора зазирнув в історію збірної України з футболу. Дізнайтесь все про виступи головної команди країни у вирішальних двобоях за вихід на ЧЄ та ЧС. Україна жодного разу не вийшла на ЧС через сито плей-оф. Однак на Євро це прокляття ми здолали. Детальніше - у нашому відео.

Раніше Інформатор розповідав, що Гвардіола на матчі ЛЧ хизувався у рідкісному та дуже дорогому годиннику. Коуч Сіті одягнув годинник вартістю 1,3 мільйона євро.

Також ми повідомляли, що сім'я зіркового нападника Баварії потрапила в аварію. На щастя, всі живі та здорові.