Гвардіола на матчі ЛЧ хизувався у рідкісному та дуже дорогому годиннику

На матч Ліги чемпіонів проти Реала тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола одягнув годинник вартістю 1,3 мільйона євро

Гвардіола
Гвардіола полюбляє дорогі брендові речі

Наставник Манчестер Сіті Пеп Гвардіола у матчі Ліги чемпіонів проти мадридського реала керував своєю командою з дуже рідкісним та дорогим аксесуаром на руці. Годинник тренера коштує 1,3 мільйона євро. Сам матч був видовищним і закінчився внічию 3:3.

Головний тренер Манчестер Сіті Гвардіола одягнув на матч із Реалом годинник Richard Mille 27-01. Елітний швейцарський бренд Richard Mille розробив годинник спеціально для Рафаеля Надаля, щоб забезпечити тенісисту комфорт на корті. Виробник випустив лише 50 екземплярів, повідомляє Bild.

Вартість такого годинника складає 1,1 мільйона фунтів стерлінгів – трохи менше 1,3 мільйона євро. Гвардіола не вперше виходить у світ з аксесуаром швейцарського бренду. У іспанця є ціла колекція, включаючи RM-010 Manchester City Automatic, виготовленого у кольорах клубу. Загалом тренер любить дорогі годинники. Серед інших брендів Гвардіола носив Rolex, Cartier і IWC.

Richard Mille 27-01 важить лише 18,83 грама. Це найлегший у світі механічний наручний годинник. Виготовлений він титану, алюмінію та літію. Конструкція шедевру настільки ж вишукана, як і складна, і заснована на ретельно зібраних натяжних тросах.

"Одна з найбільш інноваційних архітектурних конструкцій останніх років", - охарактеризував свій шедевр Richard Mille.

Чи став годинник для тренера фартовим

Матч між Реалом та Манчестер Сіті подарував вболівальникам велику кількість різноманітних емоцій. Манчестер Сіті відкрив рахунок на початку матчу, але швидко пропустив два м’ячі у відповідь. У другому таймі Фоден та Гвардіол знову вивели команду гостей вперед. Однак на 79-й хвилині Вальверде врятував для Реала нічию.

"Мені здається, що глядачі добряче розважились, бо гра завершилась із шістьма голами. Було просто неможливо контролювати переходи Мадрида до атаки. Ми втрачали м’яч, коли ним володіли начебто дуже майстерні гравці, занадто втрат було.

Реал на власному полі знає, що гра ніколи не закінчується на швидкому голі, але й ми грали дуже добре, незважаючи ні на що. Ми створювали все більше і більше небезпеки й у підсумку змогли забити два чудових голи.

У перерві я сказав гравцям, що залишилися ще 45 хвилин сьогодні й 90 хвилин за тиждень, і якщо вони будуть атакувати так неорганізовано, то нічого не вийде. Треба було бути набагато спокійнішими, смикати суперників і чекати, коли з’являться такі голи, як забили Фоден та Гвардіол", - сказав тренер Манчестер Сіті після матчу.

Раніше Інформатор повідомляв, що захисник Лаціо Ельсеїд Хюсай ледь не згорів у власному Ferrari. Автомобіль вартістю 160 000 євро спалахнув через технологічну несправність.

Також ми розповідали, що захисник львівського Руха Богдан Слюбик увійшов у топ-100 претендентів на нагороду Golden Boy-2024. 20-річний футболіст посідає у рейтингу 61-ше місце.

А ось тут команда Інформатора поринула у спогади та згадала матчі збірної України з футболу в плей-оф кваліфікації на чемпіонати Європи та світу. Дізнайтесь історію виступів головної команди країни у вирішальних матчах кваліфікації на великі футбольні турніри. Тут все про фатальні та прикрі поразки і неймовірні та довгоочікувані перемоги. Долучайтеся до перегляду та залишайте свої враження в коментарях.