Кубок Азії 2024: став відомий перший фіналіст турніру

Сьогодні, 6 лютого, визначився перший фіналіст Кубку Азії, збірна Йорданії сенсаційно перемогла збірну Південної Кореї з рахунком - 2:0

Збірна Йорданії, Збірна Південної Кореї
Збірна Йорданії вперше в історії вийшла до фіналу змагань. Фото: Gettyimages.соm

На одному із головних футбольних турнірів цієї зими, визначився перший фіналіст. На Кубку Азії збірна Йорданії сенсаційно пройшла збірну Південної Кореї із Сон Хин Міном в старті. Матч пройшов 6 лютого на стадіоні "Ахмед Бін Алі", Йорданія перемогла з рахунком - 2:0.

Як пройшов перший тайм

Безумовно збірна Південної Кореї підходила до цього поєдинку в статусі фаворита, особливо після того як корейці оформили яскравий камбек проти Австралії. Збірна Йорданії в свою чергу вперше в історії вийшла в півфінал турніру. Однак ще з перших хвилин матчу Йорданія перехопила ініціативу в свої руки та вибігала в яскраві випади.

Збірна Південної Кореї більше володіла м'ячем, але до чогось серйозного це не призводило. За весь тайм корейці лише декілька раз вдарили по воротах суперника та не попадали в площину воріт, на противагу цьому Йорданія нанесла низку влучних пострілів в ствір, але відзначитись команди не змогли та пішли на перерву за нічийного результату.

Як пройшла друга половина гри

В другому таймі ситуація кардинально не змінилась. Південна Корея продовжила безуспішно володіти м'ячем, а збірна Йорданія відкрила рахунок в поєдинку. На 53-й хвилині точно пробив Абдалла Аль-Наймат та вивів свою збірну вперед.

Після цього корейці ввмікнулись та спробували відразу ж відновити статус-кво, однак залишили за собою пусті зони. Гравці Йорданії побудувавли якісну атаку, яку неймовірним голом під поперечку завершив Аль-Таамарі на 66-й хвилині, Йорданія збільшила свою перевагу.

До кінця гри рахунок залишився незмінним. Йорданія створює чергову сенсацію та вперше виходить в фінал азійської першості. Південна Корея в свою чергу за всю гру жодного разу не пробила в ствір воріт та сенсаційно залишає турнір в Катарі.

• Йорданія - Піденна Корея 2:0

Голи: Абдалла аль-Наймат (53), Аль-Таамарі (66)

Кубок Азії 2024: став відомий перший фіналіст турніру 1

Йорданія перемогла Південну Корею. Фото: Кубок Азії

Хто ще зіграє в півфіналі?

Завтра, 7 лютого у 17:00 на стадіоні "Аль-Тумама" господарі турніру збірна Катару зустрінеться із збірною Ірану. В рідних стінах Катар точно буде мати кращу підтримку та отримає певну перевагу. Однак варто зазначити, що господарі турніру на стадії 1/4 ледь пройшли Таджикистан у післяматчевій серії пенальті, в свою чергу Іран сенсаційно вибив з азійської першості найдорожчу збірну Японії з рахунком - 2:1.

Перед грою головний тренер Ірану Амір Галеной дав свій коментар, щодо очікувань. Він вважає, що Іран гідний перемоги.

"Ми повинні бути більш сконцентрованими, демонструвати кращі якості та долати більшу дистанцію. При цьому я сподіваюся, що ми зможемо вперше за довгий час вийти у фінал, ми справді гідні цього" - вважає Амір Галеной.

Раніше Інформатор повідомляв про сенсаційний виліт на КАН. Півнфіналіст чемпіонат світу вилетів на стадії 1/4 турніру.

Також ми детально розібрали формати Кубку Азії та КАН. З груп також виходили і треті найкращі команди.