Марокко сенсаційно вилітає з КАН: всі пари 1/4 фіналу

У 1/8 Кубку африканських націй збірна Марокко поступилась збірній ПАР, а в іншому матчі, який також відбувся у вівторок, 30 січня, збірна Малі здолала збірну Буркіна-Фасо

Збірна ПАР
Збірна ПАР вибила з КАН одного з головних фаворитів турніру

На Кубку африканських націй у Кот-д'Івуарі визначились всі чвертьфіналісти. У вівторок, 30 січня, збірна ПАР вибила з турніру півфіналіста ЧС-2022 збірну Марокко. Збірна Малі вийшла в 1/4 фіналу, здолавши збірну Буркіна-Фасо.

Малі – Буркіна-Фасо 2:1

В першому матчі 30 січня зустрілись збірні Малі та Буркіна-Фасо. Малійці вийшли вперед вже на 3-й хвилині зустрічі. Гравець збірної Буркіна-Фасо Тапсоба намагався вибити м’яч за межі поля, але влучив у власні ворота.

На початку другого тайму збірна Малі закріпила свою перевагу. Сінайоко пройшов по правому флангу і з гострого кута прошив голкіпера. Збірна Буркіна-Фасо скоротила відставання на 57-й хвилині. Бертран Траоре реалізував пенальті, призначений за гру рукою. Збірна Буркіна-Фасо навіть забила вдруге, але взяття воріт не зарахували через офсайд.

• Малі – Буркіна-Фасо 2:1;
    Голи: Тапсоба, 3 (автогол), Сінайоко, 47 – Бертран Траоре, 57 (з пенальті).

Огляд матчу

Марокко – ПАР 0:2

Збірна Марокко їхала на Кубок африканських націй як один з головних претендентів на перемогу в турнірі. Лише трохи більше року тому марокканська збірна першою з африканських команд грала у півфіналі чемпіонату світу. І так сталось, що на континентальній першості збірна Марокко припинила боротьбу за титул вже на стадії 1/8 фіналу.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Єдиний удар у площину воріт на дві команди завдала збірна ПАР. Гравці збірної Марокко особливо не поспішали і сподівались здобути перемогу малою кров’ю.

Форвард південноафриканців Евіденс Макгопа відкрив рахунок на 57-й хвилині. Гравець зміг уникнути офсайду і пробив під голкіпером збірної Марокко. Марокканці отримали чудовий шанс зрівняти рахунок. На 81-й хвилині Мвала зіграв рукою у штрафному майданчику збірної ПАР і арбітр вказав на позначку. Пенальті взявся пробити Хакімі, але влучив у поперечину.

У компенсований час Амрабат біля лівого кута штрафного майданчика збив суперника. Гравця збірної Марокко вилучили за фол останньої надії. А Мокоєна зі штрафного зняв павутиння з лівої дев’ятки.

• Марокко – ПАР 0:2;
    Голи: Макгопа, 57, Мокоєна, 90+5.

Огляд матчу

Хто зіграє у чвертьфіналах

За результатами матчів 1/8 фіналу визначились усі чвертьфінальні пари. До цієї стадії змагань не пробились збірні Камеруну, Марокко, Тунісу, Алжиру, Єгипту та Гани. Не зміг захистити титул чемпіона Африки і Сенегал.

У п'ятницю, 2 лютого, зіграють Нігерія – Ангола та ДР Конго – Гвінея. Малі – Кот-д'Івуар та Кабо-Верде – ПАР проведуть свої поєдинки у суботу, 3 лютого. Півфінальні матчі відбудуться у середу, 7 лютого.

Що відбувається на Кубку Азії

На Кубку Азії матчі 1/8 фіналу ще тривають. У вівторок, 30 січня, відбулися два матчі цієї стадії змагань. Збірна Узбекистану з рахунком 2:1 перемогла збірну Таїланду.

У матчі збірних Саудівської Аравії та Південної Кореї відбулась справжня драма. Корейці пропустили на 46-й хвилині, а відігратись змогли лише на 9-й компенсованій. У серії пенальті гравці Саудівської Аравії не реалізували дві свої спроби, а корейці влучно пробили чотири рази.

18:00 Іран – Сирія.

Вже склались три чвертьфінальні пари. За путівку у півфінал зіграють Йорданія – Таджикистан, Австралія – Південна Корея, Катар – Узбекистан. Матчі 1/4 фіналу відбудуться 2 та 3 лютого.

Марокко сенсаційно залишає КАН: визначились всі пари 1/4 фіналу 2