Дебют Мбаппе в Ла Лізі вийшов сухим: Анчелотті незадоволений командою

В першому турі Ла Ліги сезону 2024/2025 Реал зіграв внічию з Мальоркою, а Мбаппе не зміг відзначитись голом

Кіліан Мбаппе, Карло Анчелотті
Дебют Мбаппе в Ла Лізі важко назвати вдалим. Фото: Gettyimages.com

Реал Мадрид зіграв внічию 1:1 з Мальоркою в першому турі чемпіонату Іспанії. Матч відбувся у неділю, 18 серпня. Зірковий новачок Мбаппе запалив у матчі за Суперкубок UEFA, але в Ла Лізі відзначитись поки що не зміг.

Підопічні Анчелотті вийшли вперед вже на 13-й хвилині гри. Гол забив Родріго після передачі Вінісіуса Жуніора. І здавалося, що гравці Реала впевнено тримають гру у своїх ногах. Однак на старті другої половини Мальорка зрівняла рахунок - гол оформив Ведат Мурікі.

До кінця гри забити бодай один гол та вийти вперед "вершкові" не змогли. Ба більше, на 90+7-й хвилині Реал залишився в меншості. А все тому, що за грубий фол червону картку отримав Ферлан Менді.

Після гри коментар дав головний тренер "вершкових" Карло Анчелотті. Він незадоволений результатом. Анчелотті зазначив, що в цьому криється проблема психологічного характеру.

"Ми активно почали гру, повели в рахунку й могли забити другий гол. Проте у другому таймі нам не вистачало балансу. Через це ми могли навіть програти. Це був не найкращий матч. Ми дуже багато атакуємо і баланс в обороні дуже важливий.

Я незадоволений грою та результатом. Вважаю, ми могли зіграти набагато краще. Я не хочу шукати будь-які виправдання. Ми повинні були зробити більше і краще налаштуватися. Цей поєдинок може багато чому нас навчити.

Ситуація на початку сезону не сильно змінилася порівняно з минулим роком. Коли почнеться Ліга чемпіонів, з'явиться більше можливостей для ротації. Нам було складно перехоплювати м'яч, чинити тиск після втрат. Ми маємо бути більш зібраними, більш згуртованими. І тут, зауважу, проблема не фізичного, а психологічного характеру", - сказав Карло Анчелотті.

Мбаппе відреагував на невдалий результат

Зірковий француз Мбаппе також поділився враженнями після нічиї з Мальоркою. Кіліан зазначив, що це не найкращий результат. Але потрібно рухатися далі.

"Не дуже хороший результат. Зосередимося на наступній грі й будемо готові. Вперед, Мадрид!", - написав Мбаппе в Instagram.

А ось тут у форматі хіт-параду Інформатор поговорив про найгучніші футбольні трансфери цього літа. Ставте лайк цьому відео та підписуйтесь на наш канал. Обіцяємо, що буде цікаво.

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що Довбику не вистачило кілька сантиметрів, щоб забити перший гол за Рому. Також ми повідомляли, що Фенербахче Моурінью знову не виграв. А президента клубу закидали пляшками.