Довбику не вистачило кілька сантиметрів, щоб забити перший гол за Рому

Відомий український гравець Артем Довбик провів дебютний офіційний матч за Рому та відзначився низкою небезпечних моментів

Артем Довбик
Артем Довбик був дуже близьким до голу. Фото: Gettyimages.com

Український нападник Артем Довбик провів перший офіційний поєдинок за Рому. Артем у старті вийшов на гру першого туру Серії А проти Кальярі, що пройшла 18 серпня та закінчилася внічию - 0:0. Українцю в одному із моментів не вистачило зовсім трохи для взяття воріт.

Рома виглядала фаворитом у грі та спробувала довести це з перших хвилин. Своєю чергою Довбик намагався зігратися з партнерам, однак перша половина завершилася без голів. На початку другого тайму міг забити Лоренцо Пеллегріні, але воротар Кальярі був на місці.

Головний момент у Довбика був на 80-й хвилині, після м'якої передачі від Пауло Дібали Артем влучив у поперечину. Згодом Рома могла знову забити - після удару Довбика на добиванні влучно зіграв Пеллегріні, проте суддя зафіксував офсайд.

Артем Довбик влучив в поперечину

На 90-й хвилині Довбика замінив Абрагам. Український нападник не зміг відзначитись голом або асистом у першій офіційній грі за "вовків". А матч завершився з рахунком - 0:0.

Стала відома оцінка Довбика за гру

Після поєдинку відомий статистичний портал WhoScored поставив українцю оцінку в 6,4 бала. За матч Артем виконав три удари по воротам, виграв дві верхові дуелі та віддав 13 точних передач. Слід зазначити, що оцінка Довбика друга найгірша у Ромі серед гравців, що потрапили до стартового складу.

"Це був непростий матч для Довбика. Ми поставили його не в найкращі умови в першому таймі. У другому ж у нього вийшло дуже добре, він часто отримував м’яч і майже забив. У мене є відчуття, що він заб'є багато голів", - сказав тренер Роми Даніеле Де Россі.

Цьогоріч позаду залишилися Євро-2024, Копа Америка, юнацький чемпіонат Європи та Олімпіада. І вже стартував новий клубний сезон. І до нього великі клуби підготувались як слід. У форматі хіт-параду Інформатор поговорив про найгучніші футбольні трансфери цього літа. Ставте лайк цьому відео та підписуйтесь на наш канал - буде цікаво!

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що Кривбас закликав UEFA замінити рефері на гру з Бетісом у ЛК. Він працював на матчі РФ - Сербія. Також ми повідомляли, що Мбаппе знімає документальний фільм про самого себе. Проєктом керує французький продюсер Антуан Ле Руа.