Фенербахче Моурінью знову не виграв: президента клубу закидали пляшками

На президента Фенербахче Алі Коча напали під час виїзного матчу проти Гезтепе, що пройшов 17 серпня

Жозе Моурінью
Президент Фенербахче зазнав нападу, а Моурінью не зміг перемогти. Фото: Gettyimages.com

Президент Фенербахче Алі Коч зазнав нападу на стадіоні під час виїзного поєдинку його команди. Фенербахче зіграв внічию - 2:2 з Гезтепе. Першу половину гри підопічні Моурінью впевнено виграли - 2:0.

Однак в другому таймі почалося божевілля. На 50-й хвилині президент Фенербахче вирушив до гостьового сектору, де власне і перебували фани "канарок". Проте деяких із них не пускали на трибуни. Алі Коч намагався вияснити причину, проте він навіть не зміг дійти до сектору, вболівальники Гезтепе закидали його пляшками, а один із фанів взагалі прорвався на поле та збив президента з ніг.

На полі відбувалося божевілля

Фенербахче Моурінью знову не виграв, а їхнього президента закидали пляшками 1

Президента Фенербахче збили з ніг

Звісно, суддя зупинив на деякий час гру. Після відновлення матчу перевагу Фенербахче втримати не зміг. На 68-й хвилині за Гезтепе відзначився Гюнтер, на 95-й хвилині, рахунок зрівняв Кардозо. Важлива перемога вислизнула з ніг підопічних Моурінью.

До речі, після гри встановили особу фаната, який збив президента Фенербахче. Ним виявився Фазтіх Озкан. Представники Фенербахче вже подали на нього до суду.

Слід зазначити, що це далеко не перша гаряча новина з Туреччини. Наприклад, в минулому сезоні у матчі 30-го туру Трабзонспор зазнав поразки від Фенербахче - 2:3. А після фінального свистка на полі почався справжній хаос.

Моурінью цікаво виправдав виліт з ЛЧ

Нагадаємо, що Фенербахче не зміг вийти в нову ЛЧ. В третьому раунді кваліфікації команда за сумою двох матчів поступилася французькому Ліллю - 2:3. Однак особливий тренер Моурінью знайшов дуже цікаве виправдання у цій ситуації.

"Ми програли економічно, тому що, вочевидь, Ліга чемпіонів є важливим фактором для клубу, і втратили можливість грати проти найкращих команд світу. Однак ми ніколи не виграли б Лігу чемпіонів. І ми ніколи не потрапили б у фінал. Ніколи.

Але ми потрапимо в Лігу Європи, а у Лізі Європи, якщо... Не хочу казати все інше. Вважаю за краще зупинитися на якщо", - сказав Моруінью.