ЧС-2024 з парабіатлону: Україна виграла медальний залік

Збірна України перемогою завершила виступи на ЧС-2024 з парабіатлону, який пройшов в канадському Принс-Джорджі, українські представники здобули 20 нагород та посіли перше місце у медальному заліку

ЧС-2024 з парабіатлону, Людмила Ляшенко
Людмила Ляшенко здобула золоті нагороди на ЧС-2024 з парабіатлону. Фото: Kelly Bergman

Збірна України продемонструвала неймовірні результати на ЧС-2024 з парабіатлону. Змагання відбулися в канадському місті Принс-Джордж. Україна здобула 20 нагород та стала першою в медальному заліку. Наші біатлоністи завоювали вісім золотих, сім срібних та п'ять бронзових нагород.

Загалом на світовій першості Україну представили 24 спортсмена. Біатлоністи змагалися у чотирьох дисциплінах: індивідуальних перегонах, спринті, у командному спринті та спринті-персьюті. Старти відбувалися в трьох категоріях: стоячи, сидячи та з порушеннями зору.

України зібрала два десятки нагород на ЧС-2024

Українка Людмила Ляшенко продемонструвала чудовий результат та виборола найбільше нагород для України. Біатлоністка здобула три золота й одне срібло. Водночас Тарас Радь також отримав 4 медалі, однак два золота і два срібла. Всі медалі збірної України на ЧС-2024 з парабіатлону:

Категорія стоячи

• Золото: Людмила Ляшенко (спринт + індивідуальна гонка), Богдана Конашук (спринт-персьют);
  • Срібло: Сергій Романюк (спринт + спринт-персьют), Людмила Ляшенко (спринт-персьют);
  • Бронза: Григорій Вовчинський (індивідуальна гонка), Олександра Кононова (спринт-персьют).

Категорія сидячи

• Золото: Тарас Радь (індивідуальна гонка + спринт-персьют);
  • Срібло: Тарас Радь (спринт).

Категорія спортсменів з порушенням зору

• Золото: Олександр Казік (спринт + спринт-персьют);
  • Срібло: Ярослав Решетинський (індивідуальна гонка + спринт-персьют);
  • Бронза: Ярослав Решетинський (спринт), Олександр Казік (індивідуальна гонка), Наталія Ткаченко (індивідуальна гонка).

Командний спринт

• Золото: Богдана Конашук та Людмила Ляшенко (клас стоячи + з порушенням зору);
  • Срібло: Василь Кравчук і Тарас Радь (клас сидячи).

Який вигляд має медальний залік ЧС-2024 з парабіатлону

• 1. Україна - 8 золотих + 7 срібних + 5 бронзових (у підсумку - 20)