Бенфіка Анатолія Трубіна перемогла у дощовому Глазго: стали відомі всі учасники 1/4 фіналу ЛЄ

Бенфіка здолала Рейджерс, Ліверпуль розгромив Спарту, Баєр був у кроці від провалу: результати матчів 1/8 фіналу Ліги Європи, зіграних у четвер, 14 березня

Анатолій Трубін
Анатолій Трубін зберіг ворота Бенфіки сухими Фото: Gettyimages.com

Голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін провів "сухий" матч під зливою у Глазго. Карабах майже створив сенсацію, але Шик врятував Баєр. За результатами матчів Ліги Європи, які відбулись у четвер, 14 березня, визначились чвертьфіналісти турніру.

В Лізі Європи відбулись матчі-відповіді 1/8 фіналу. Не у всіх парах була інтрига. Але всі поєдинки пройшли у напруженій та яскравій боротьбі.

Аталанта пропустила першою. Але вже на старті другої половини матчу Лукман зрівняв рахунок. А Скамакка приніс італійцям перемогу.

• Аталанта - Спортінг 2:1 (перший матч – 1:1);
    Голи: Лукман, 46, Скамакка, 59 - Гонсалвеш, 33.

Анатолій Трубін захищав ворота Бенфіки і ледь не привіз гол. Голкіпер після несильного удару не зміг зафіксувати м’яч, і той, вдарившись об ногу Трубіна, вийшов на кутовий. Причиною послугував мокрий газон. Дощ у Глазго йшов майже добу і посилився у другому таймі. Ну а перемогу Бенфіці та перепустку у чвертьфінал приніс гол Сілви після стрімкої атаки.

• Рейнджерс - Бенфіка 0:1 (перший матч – 2:2)
    Гол: Р. Сілва, 66.

Карабах знову добряче попсував нерви шанувальникам Баєра. Лідер чемпіонату Німеччини лише в компенсований час зміг отримати необхідний результат. Два голи Шика принесли Баєру перемогу

• Баєр - Карабах 3:2 (перший матч - 2:2);
    Голи: Фрімпонг, 72, Шик, 90+3, 90+7 - Зубір, 58, Жуніньйо, 67.

Вест Гем програв перший матч, але у матчі-відповіді надолужив згаяне. У ворота Фрайбурнга влетіли 5 м’ячів. Чимось відповісти гості не змогли.

• Вест Гем - Фрайбург 5:0 (перший матч – 0:1)
    Голи: Пакета, 9, Боуен, 32, Крессвелл, 52, Кудус, 77, 85.

Рома спокійно їхала у гості до Брайтона, маючи у запасі чотири м’ячі переваги. Брайтон намагався виправити ситуацію, але спромігся лише на один гол. Тож далі йде Рома

• Брайтон - Рома 1:0 (перший матч - 0:4);
    Гол: Велбек, 37.

Чотири м’ячі переваги мав і Марсель. Але Вільярреал зумів відіграти три. І коли іспанці кинули всі сили в атаку, Клосс вбив інтригу.

• Вільярреал - Марсель 3:1 (перший матч - 0:4);
    Голи: Капу, 32 Серлот, 58 Москера, 88 - Клосс, 90+4

Ліверпуль знову познущався зі Спарти. Вже на 14-й хвилині рахунок був 4:0 на користь господарів. В підсумку Ліверпуль за сумою двох матчів переміг 11:2. Салах став першим гравцем в Ліверпуля, який забив більше двадцяти м’ячів у семи сезонах поспіль.

• Ліверпуль - Спарта Прага 6:1 (перший матч 5:1)
    Голи: Нуньєс, 7, Кларк, 9 Салах, 10, Гакпо, 14, 55, Собослаї, 48 - Бірманчевич, 42.

Не мав проблем у матчі-відповіді і Мілан. Особливо, коли Славія залишилась у меншості. Гол Юрасека на 85-й хвилині викликав святкування на трибунах стадіону у Празі. Але на загальний результат не вплинув.

• Славія Прага - Мілан 1:3
    Голи: Юрасек, 85 - Пулішич, 34, Лофтус-Чік, 36, Леау, 45.

Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу відбудеться у п’ятницю, 15 березня. Початок процедури о 14:00 за Києвом. Сіяних та несіяних команд не буде. Між собою можуть зустрітись представники однієї країни.