Бенфіка з Трубіним у складі врятувалась завдяки автоголу: результати 1/8 фіналу ЛЄ

Бенфіка зіграла внічию з Рейджерс, Рома розгромила Брайтон, Марсель забив чотири м’ячі Вільярреалу: результати матчів 1/8 фіналу Ліги Європи, зіграних у четвер, 7 березня

Трубін Бенфіка ЛЄ
Анатолій Трубін двічі пропустив від Рейнджерс

Бенфіка в матчі 1/8 фіналу Ліги Європи вдома не змогла переграти Рейнджерс. Інші матчі, які також відбулись у четвер, 7 березня, принесли чимало цікавих результатів. Марсель вдома розбив Вільярреал – команду свого колишнього того тренера.

В четвер, 7 березня пройшло сім матчів. Спортінг та Аталанта грали на день раніше. Поєдинок закінчився внічию 1:1.

• Спортінг (Португалія) – Аталанта (Італія) 1:1;
    Голи: Пауліньо, 17 – Скамакка, 39.

Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі Бенфіки. Команді потрібно було реабілітуватись перед своїми вболівальниками за поразку 0:5 від Порту. Але Бенфіка пропустила вже на 7-й хвилині. Господарі відігрались в кінці першого тайму. Штатний пенальтист Бенфіки Ді Марія реалізував одинадцятиметровий. Але ще до перерви Стерлінг відправив у ворота Бенфіки другий м’яч. Втім перемогу нравці Рейджерс не втримали. На 67-й хвилині Голдсон допоміг Бенфіці, зрізавши м’яч у власні ворота.

• Бенфіка – Рейнджерс 2:2;
    Голи: Ді Марія, 45+2 (з пенальті), Голдсон, 67 (автогол) – Лоренс, 7, Стерлінг, 45+5.

Справжня сенсація ледь не сталась в Азербайджані. Баєр, який не програє з початку сезону, після першого тайму поєдинку з Карабахом горів 0:2. Підопічні Хабі Алонсо змогли уникнути поразки. Рятівний м’яч на другій компенсованій хвилині забив Шик.

• Карабах – Баєр 2:2;
    Голи: Бензія, 26, Жуніньо, 45+2 – Вірц, 70, Шик, 90+2.

"Це був напружений та важкий матч. Результат у першому таймі вийшов не дуже хорошим. Карабах – сильна команда. Ми не знаємо, що станеться наступного тижня. Враховуючи 90 хвилин, що минули, нам пощастило порівняно із суперником.

Коли я кажу про азербайджанський футбол, я маю на увазі Карабах. Вони давно в єврокубках. Я дивився їхні матчі з Атлетіко в Лізі чемпіонів. У цій команді видно роботу головного тренера", - сказав після матчу головний тренер Баєра.

У поєдинку Фрайбурга з Вест Гемом все вирішив єдиний забитий м’яч. На 81-й хвилині Грегоріч приніс перемогу господарям. У цьому потистоянні ще нічого не вирішено.

• Фрайбург – Вест Гем 1:0;
    Гол: Грегоріч, 81.

А от у чотирьох парах практично все ясно. Рома, Марсель, Мілан, та Ліверпуль практично гарантували собі вихід у чвертьфінал. Проблеми можуть виникнути хіба що у Мілана. Команда вдома двічі пропустила від Славія, але і забила чотири.

"Чесно кажучи, так, ми могли зробити більше, і я думаю, що йдучи на перерву з перевагою в два голи, я очікував більшого темпу.

Це хороша перемога, Славія – дуже міцна, енергійна команда, так що нам ще належить зробити все, щоб заслужити вихід у наступний раунд, навіть із такою гарною перевагою.

Ми мали невеликі промахи, але не грубі помилки. Думаю, ми мали більше йти вперед, оскільки вони добре грали з 11 гравцями, але потім, коли їх стало 10, вони стали більше закривати простори. Нам потрібно було прискорити темп, і ми не завжди це робили.

Вони дуже небезпечні на контратаках, і ми повинні бути насторожі проти них, вони довели, на що здатні цього вечора", – прокоментував перемогу над Славією головний тренер Мілана Стефано Піолі.

• Рома – Брайтон 4:0;
    Голи: Дібала, 13, Лукаку 43, Манчіні, 64, Крістанте, 68.
  • Спарта – Ліверпуль 1:5;
    Голи: Бредлі, 46 (автогол) – Макаллістер, 6 (з пенальті), Нуньєс, 25, 45+3, Діас, 53, Собослай, 90+4.
  • Марсель – Вільярреал 4:0;
    Голи: Верету, 23, Москера 28, (автогол), Обамеянг, 42 (з пенальті), 59.
  • Мілан – Славія 4:2;
    Голи: Жиру, 34, Рейндерс, 44, Лофтус-Чік, 45+1, Пулішич, 85 – Доудера, 36, Шранц, 65.

Раніше Інформатор повідомляв результати матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, зіграних 6 березня. В чвертьфінал вийшли Реал Андрія Луніна та діючий переможець ЛЧ Манчестер Сіті.

Також ми розповідали, що жіноча збірна Литви з футболу бойкотуватиме матчі проти збірної Білорусі. В Литовській федерації футболу готові до технічних поразок.