Вінісіус схопив Орбана за горлянку і ледь не задушив на очах у 76 000 людей

Під час матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у середу, 6 березня, форвард Реала Вінісіус Жуніор схопив за шию та штовхнув гравця РБ Лейпциг Віллі Орбана і отримав лише жовту картку

Реал ЛЧ Вінісіус
Вінісіус дав волю свому гніву

Реал в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зустрічався з РБ Лейпциг. Гра, яка проходила в Мадриді у середу, 6 березня, закінчилась внічию 1:1. На стадіон прийшло 76 126 вболівальників. У другому таймі форвард Реала Вінісіус Жуніор схопив за шию та дуже сильно відштовхнув гравця РБ Лейпциг Віллі Орбана, але арбітр вирішив не вилучати бразильця.

Інцидент трапився на 55-й хвилині поєдинку. У середині поля Вінісіус Жуніор порушив правила проти Віллі Орбана, а коли гравець РБ Лейпциг підвівся, форвард Реала і провів свій хуліганський прийом. За ці дії Вінісіус Жуніор отримав жовту картку. Це обурило гравців та тренерів німецької команди. Вони вимагали вилучення.

"Що я повинен сказати? Я запитаю вас: що ви думаєте зараз, якби це сталося навпаки. Чи отримав би один з наших гравців червону картку? Я кажу відверто. Чесно: якби все було навпаки і хтось із наших гравців напав на гравця Реала. Тоді його викинули б з поля, 100 відсотків!", - сказав після матчу гравець РБ Лейпциг Бенджамін Генріхс.

Через 10 хвилин після епізоду з Орбаном Вінісіус Жуніор відкрив рахунок у матчі. Щоправда Орбан помстився. На 68-й хвилині він забив у ворота Реала. Але нічия цілком влаштувала мадридський клуб, адже у першому матчі Реал переміг 1:0.

• Реал – РБ Лейпциг 1:1 (перший матч – 1:0);
    Голи: Вінісіус, 65 – Орбан, 68.

Після гри в РБ Лейпциг прокоментували епізод. Представники німецького клубу вважають, що гравця Реала необхідно було вилучати. В РБ Лейпциг незадоволені суддівством.

"Суддям бракує сміливості, аби вилучити такого гравця. Він двома руками схопив мене за шию, це червона", – розповів Віллі Орбан, проти якого і порушили правила.

Підтримав партнера по команді і захисник РБ Лейпциг Давид Раум:

"Не назвав би суддівство дивним, але суддя говорив зі мною та моїми партнерами з невеликою усмішкою. Він однозначно гарний суддя, але ми теж приємні та класні хлопці. З нами можна розмовляти нормально. До гравців Реала він звертався більш чемно.

Насамперед прикро, що доводиться говорити про суддівство в Лізі чемпіонів. У цьому турнірі мають працювати найкращі. Він, безумовно, топ-суддя, але він ухвалив кілька поганих рішень. Я не хочу знати, що відбувається, коли Вінісіус отак хапає Орбана за горло.

Реал знає, що ми провели дуже хороший матч. Думаю, вони важко дихають у роздягальні та радіють, що пройшли далі", – сказав футболіст.

В свою чергу тренер Реала вважає, що Вінісіуса Жуніора не потрібно було вилучати:

"Він забив приголомшливий гол. І я не вважаю, що цей поштовх тягнув на червону", – заявив Карло Анчелотті.

Реал продовжує боротьбу за трофей. Мадридський клуб вийшов у чвертьфінал разом з Манчестер Сіті, Баварією та ПСЖ. Інші учасники цієї стадії змагань визначаться 12 та 13 березня. Жеребкування 1/4 фіналу відбудеться 15 березня.

Раніше Інформатор повідомляв, що збірна юнацька України U17 з перемоги стартувала у відборі до Євро. Українці в більшості з рахунком 2:0 здолали збірну Греції.

Також ми розповідали, що в Німеччині відкрили відлік 100 днів по початку Євро-2024. В церемонії разом з відомими політиками та спортсменами взяв участь і канцлер ФРН Олаф Шольц.