Збірна України U17 наблизилася до виходу на чемпіонат Європи

Юнацька збірна України U17 у суботу, 9 березня, з рахунком 3:0 перемогла збірну Швейцарії і очолила відбіркову групу

Збірна України U17
Українці здобули другу перемогу у відборі на чемпіонат Європи

Юнацька збірна України U17 наблизилась до виходу у фінальну частину Євро-2024. В другому матчі відбіркового турніру, який пройшов у грецькому місті Патри у суботу, 9 березня, українці з рахунком 3:0 перемогли збірну Швейцарії. У першому матчі українці з рахунком 2:0 перемогли збірну Греції.

Матч проти збірної Швейцарії проходив на стадіоні "Pampeloponnisiako". Збірна України підходила до матчу з трьома очками в активі. Збірна Швейцарії свій перший матч на турнірі програла збірній Словаччини з рахунком 1:2. Тож поразка від України практично ставила хрест на надіях швейцарців вийти на Євро.

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) непогано розпочала гру і вже у середині першого тайму вела з різницею у два м’ячі. Рахунок на 17-й хвилині відкрив Дмитро Богданов, а через сім хвилин Артем Степанов реалізував пенальті.

На 63-й хвилині Назар Бондар з передачі Олексія Рибака відправив у ворота збірної Швейцарії третій м’яч. Догравали швейцарці у меншості. На 83-й хвилині другу жовту картку отримав Парра.

• Швейцарія U17 - Україна U17 0:3;
    Голи: Богданов, 17, Степанов, 24, (з пенальті), Бондар, 63.

Швейцарія U17: Гувілер, Нідерманн, Сторм, Акагомен, Фолькен (Філіппін, 78), Таїрі (Парра, 56), Корбон (Кабаші, 65), Руфенер, Кассезе (Гвідо, 56), Турхан (Васович, 46), Чаколлі.

Україна U17: Макаренко, Шелекета, Третяк, Дігтярь, Рибак, Оличенко (Гармаш, 64), Озимай (Драган, 64), Редушко (Люсін, 74), Богданов, Степанов (Денисов, 74), Бондар (Халілов, 89).

В іншому поєдинку нашої групи збірна Словаччини перемогла збірну Греції з рахунком 1:0. Словаки грали у меншості з 57-ї хвилини. Але це не завадило збірній Словаччини забити вирішальний м’яч на 85-й хвилині.

Тепер у збірних України та Словаччини по шість очок. Переможець групи визначиться в очному протистоянні, яке відбудеться у вівторок, 12 березня. Збірну України влаштує і нічия.

Як пробитись на чемпіонат Європи

В еліт-раунді відбору до Євро-2024 беруть участь 32 команди. Вони розділені на 8 груп. Путівки на чемпіонат Європи U17 отримають 15 збірних - переможці груп та сім найкращих команд, які посядуть другі місця. Вони приєднаються до господаря турніру – збірної Кіпру.

Склад відбіркових груп:

Група 1: Англія, Франція, Угорщина, Північна Ірландія.

Група 2: Уельс, Болгарія, Швеція, Румунія.

Група 3: Нідерланди, Бельгія, Фінляндія, Італія.

Група 4: Греція, Швейцарія, Словаччина, Україна.

Група 5: Португалія, Німеччина, Хорватія, Ірландія.

Група 6: Туреччина, Сербія, Грузія, Данія.

Група 7: Іспанія, Австрія, Словенія, Норвегія.

Група 8: Польща, Чехія, Білорусь, Боснія і Герцеговина.

Раніше Інформатор повідомляв, що захисник Василь Кравець став гравцем Полісся. Угода розрахована на 2,5 роки.

Також ми розповідали, що головний тренер збірної України Сергій Ребров оголосив список гравців, викликаних на збір перед матчами плей-оф відбору на Євро-2024. До матчу проти збірної Боснії і Герцеговини готуватимуться 26 футболістів.