Збірна України провалила перший тайм та поступилась Польщі

Збірна України з рахунком 1:3 поступилась збірній Польщі у контрольному матчі, який відбувся у Варшаві у п’ятницю, 7 червня

Артем Довбик
Артем Довбик забив у ворота збірної Польщі Фото Дана Балашова (УАФ)

Збірна України продовжує підготовку до Євро-2024. Підопічні Сергія Реброва після товариської гри зі збірною Німеччини провели контрольний поєдинок проти збірної Польщі. Гра пройшла у Варшаві у п’ятницю, 7 червня, і закінчилась з рахунком 3:1 на користь польської команди.

Збірна України провалила початок матчу

Матч для збірної Польщі розпочався не зовсім вдало. На перших хвилинах Мілік у боротьбі з Маліновським отримав ушкодження і не зміг продовжити матч. Участь форварда у Євро під серйозною загрозою.

На 11 хвилині збірна Польщі відкрила рахунок. Після подачі кутового Валюкевич зміг проштовхнути м’яч у ворота. А ще через 5 хвилин рахунок став 2:0. Зелінський робив навіс у штрафний майданчик і м’яч, так нікого не зачепивши, влетів під праву стійку.

Збірна України взяла м’яч під контроль, але небезпечних моментів біля воріт Польщі майже не було. А черговий стандарт біля воріт України втілився у третій гол. Зубков програв боротьбу Романчуку і той ударом головою зробив рахунок 3:0.

Українцям вдалося до перерви скоротити відставання. Маліновський віддав розрізну передачу на Довбика. Український форвард про двинувся вперед і в оточенні трьох захисників пробив у правий нижній кут.

Після перерви українці продовжували атакувати, але безрезультатно. Могли забивати і поляки, однак Бущан врятував. В кінці поєдинку збірна України взяла в облогу штрафний майданчик суперника. Польща грала на відбій і переможний результат втримала.

• Польща - Україна 3:1;
    Голи: Валюкевич, 11, Зелінський, 16, Романчук, 30 - Довбик, 41.

Польща: Скорупський, Валюкевич (Берешинський, 61), Саламон, Ківйор, Скураш, Зелінський (Левандовський, 61), Романчук (Модер, 61), Залевський (Пухач, 72), Букса, С. Шиманський, Мілік (Урбанський, 5, Калужинський, 61).

Запасні: Щенсний, Булка, Бохневич, Гросицький.

Україна: Бущан, Тимчик, Таловєров, Бондар, Миколенко (Зінченко, 46), Ярмоленко (Циганков, 70), Маліновський (Михайліченко, 70), Сидорчук, Зубков (Мудрик, 70), Довбик (Ванат, 76), Судаков (Шапаренко, 81).

Запасні: Трубін, Лунін, Конопля, Сваток, Степаненко, Яремчук, Забарний, Бражко, Матвієнко.

Попереджені: Тимчик (49), Маліновський (56), Таловєров (86).

Ребров отримав важливу інформацію

Тренерський штаб та гравці мають зробити висновки з поразки. Команда двічі пропустила після стандартів. Помилок на чемпіонаті Європи ніхто пробачать не буде.

"Я вважаю, що ми й проводимо товариські матчі для того, щоб робити в них помилки. Футбол складається з багатьох компонентів. Ми програли в боротьбі, на стандартних положеннях. Я не вважаю, що цю гру треба розглядати лише з негативного погляду. Були хороші моменти, ми намагалися відігратися. Це дуже важлива інформація для нас перед Євро", - сказав після матчу головний тренер збірної України Сергій Ребров.

Збірна України продовжить тренувальний збір. 11 червня команда проведе третій контрольний поєдинок. Підопічні Сергія Реброва зіграють зі збірною Молдови.

Раніше Інформатор повідомляв, що на Андрія Луніна знайшовся ще один претендент. Українським голкіпером зацікавився Ювентус. Втім Реал поки не налаштований продавати воротаря

Також ми розповідали, що наставник збірної Іспанії Луїс де ла Фуенте оголосив остаточну заявку на Євро-2024. Іспанці потрапили в дуже сильну групу разом зі збірними Італії Хорватії та Албанії. Перший матч на турнірі збірна Іспанії проведе 15 червня.

Наш спортивний журналіст Данило Вереітін приїхав на проводи національної збірної України з дзюдо на Олімпійські ігри 2024. Захід видався дуже цікавим та насиченим. Данило взяв інтерв’ю у знаменитостей у цьому виді спорту. Президент НОК Вадим Гутцайт розповів про олімпійську збірну та підготовку до Олімпіади в Парижі. Запрошуємо вас до перегляду та вболіваємо за наших!