Збірна України вистояла під шаленим тиском Бундестіму, завдяки Леву Трубіну

В контрольному поєдинку збірна України зіграла внічию з Німеччиною - 0:0, матч пройшов у понеділок, 3 червня, в Нюрнберзі

Трубін, Шевченко, Шольц
Трубін став героєм гри, водночас Шевченко провів зустріч з канцлером Німеччини Шольцем. Фото: УАФ

В контрольному спарингу Євро-2024 збірні України та Німеччини зіграли внічию - 0:0. Гра пройшла у понеділок, 3 червня, в Нюрнберзі. Український воротар Анатолій Трубін став героєм матчу, кіпер Бенфіки виконав низку сейвів та дозволив втримати нічию під шаленим тиском німців.

Україна та Німеччина зіграли внічию у ювілей Реброва

У понеділок, 3 червня, 50-річчя святкував головний тренер збірної Сергій Ребров. Тому гравці головної команди намагалися зробити наставнику гарний подарунок. Проте це було зовсім нелегко. Збірна Німеччини відразу взяла ініціативу до своїх ніг та домінувала протягом всієї першої половини.

З моментів України можна згадати поодинокі небезпечні контрвипади та два постріли від Романа Яремчука. До речі, після зустрічі з Андрієм Шевченком, Олаф Шольц спостерігав за грою з трибун. Загалом на матчі були присутні 44 000 глядачів.

Україна вистояла під шаленим тиском Бундестіму 1

Олаф Шольц спостерігає за грою України та Німеччини

У другому таймі ситуація не змінилась. Бундестім продовжував домінувати, Україна оборонятися. У такій ситуації чудово проявив себе Анатолій Трубін. Кіпер Бенфіки став Левом матчу, зробивши 5 топових сейвів. Зрештою, підопічні Реброва встояли під тиском збірної Німеччини - 0:0. Далі на збірну Україну очікує ще дві контрольні гри: Польща (7 червня), Молдова (11 червня).

Товариська гра. Нюрнберг

• Німеччина - Україна - 0:0

Що сказали тренери після поєдинку

Слова Сергія Реброва:

"Наша головна мета - підготуватися до Євро. Цей матч був корисним для обох збірних. На жаль, зараз гравці не готові на сто відсотків, однак в нас попереду майже два тижні на підготовку. Я побачив велике бажання у гравців, що дуже важливо, велике бажання команди грати на оборону. На жаль, нам довелося багато оборонятися. Проте це була команда, яка розуміла, за рахунок чого ми можемо грати на рівні збірної Німеччини".