Збірна Іспанії знову виграла чемпіонат Європи-2024

У фіналі юніорського Євро-2024, що відбувся у неділю, 28 липня, збірна Іспанії перемогла Францію - 2:0

Збірна Іспанії
Збірна Іспанії - чемпіон юніорського Євро. Фото: UEFA

Юніорська збірна Іспанії U-19 перемогла Францію - 2:0 та здобула титул чемпіонів Європи. Така звитяга дозволила Фурії Рохі встановити черговий рекорд за кількістю трофеїв. Іспанські юніори надихнулися дорослою збірною.

Як пройшов фінал?

Початок першого тайму був дуже активним. Команди створювали моменти один за одним. Однак забити вдалося лише наприкінці першої половини. На 41-й хвилині збірну Іспанії вивів вперед Браво, який майстерно переграв кіпера.

Другий тайм почався також інтенсивно. Франція почала атакувати в намаганнях відігратися. Проте на 69-й хвилині іспанці вдало вибігли в контратаку та подвоїли перевагу - відзначився Діао. Згодом на 76-й хвилині Франція залишилася в меншості. Відтак шансів у Ле Бльо відігратися фактично не було. Іспанія закінчила матч з рахунком - 2:0 та здобула трофей чемпіонів Європи.

• Іспанія - Франція 2:0

Голи: Браво (41), Діао (69).

Для юнацької збірної Іспанії ця перемога на турнірі стала вже 12-ю в історії. Таким чином Фурія Роха встановила рекорд. Цікаво, що на дорослому Євро-2024 Іспанія здобула 4-й титул, який також став рекордним.

Турнірна сітка юніорського Євро-2024

Група A

1. Італія - 6 очок (3 матчі), 7:4 (різниця м'ячів)
  2. Україна - 5 очок (3), 3:2
  3. Норвегія - 4 очки (3), 3:2
  4. Північна Ірландія - 1 бал (3), 0:5

Група B

1.  Франція - 7 очок (3), 8:5 (різниця м'ячів)

Інформатор розповів про футбол на Олімпіаді

Футбольний турнір на Олімпіаді-2024 для України історичний. Вперше ми представлені футбольною збірною. На жаль, Україна не змогла взяти на Ігри найсильніших гравців. Однак і без того склад команди досить серйозний. Підопічним Ротаня потрібно налаштуватись та перемогти Аргентину в третьому турі.

У цьому відео ми взагалі розібрали, що являє собою Олімпійський футбольний турнір, хто його фаворит та яких зірок можна побачити на Олімпіаді? Про все це розповіли у цьому огляді. Переглядайте та діліться враженнями в коментарях.

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що Довбик вирішив змінити чемпіонат та приєднатись до зграї римських вовків. Також ми повідомляли, що агент Зінченка після публікації Інформатора проміняв Ялту на яхту. Проте щось пішло не так.