Олімпійська збірна України здобула першу перемогу в історії - як це було

Олімпійська збірна України з футболу здобула першу перемогу в історії, підопічні Ротаня у суботу, 27 липня здолали Марокко

Олімпійська збірна України з футболу
Українці показали характер. Фото: Gettyimages.com

Олімпійська збірна України з футболу вирвала першу перемогу в історії. Підопічні Ротаня перемогли Марокко - 2:1 у другому турі групового етапу футбольного турніру OI. Українці забили вирішальний гол у меншості.

Після поразки Іраку збірній України була вкрай необхідна перемога у грі з Марокко, щоб поборотися за вихід в 1/4 фіналу (нічия залишала б примарні шанси - ред.). Тому підопічні Ротаня почали гру активно та вже на 22-й хвилині гол забив Дмитро Криськів. Загалом перший тайм пройшов за переваги України, низку моментів мав ще Максим Хлань, однак рахунок на табло не змінився.

У другій половині футболісти Марокко увімкнулись та почали створювати небезпеку біля наших воріт. Згодом Марокко зрівняло рахунок. На 64-й хвилині Суф'ян Рахімі реалізував пенальті, а Володимир Салюк отримав червону та залишив "синьо-жовтих" у меншості.

Відтак українці левову частку другого тайму провели у меншості. У Марокко була перевага, однак гравці африканської збірної її не реалізували. Натомість підопічні Ротаня вибігли в топову контратаку на 90+8-й хвилині та вирвали перемогуІгор Краснопір з останніх сил замкнув простріл з флангу.

• Україна - Марокко 2:1

Голи: Криськів, 22, Рахімі, 64 (пен), Краснопір, 90+8.

"Потрібно віддати належне нашим гравцям, які добре налаштувалися. Навіть коли вони залишилися в меншості - прагнули результату, билися за нього. Хочу привітати всіх із першою перемогою України на Олімпійських іграх. У нас є останній матч у квартеті, де ми не маємо дивитися, проти кого граємо. Якщо будемо показувати таку гру, як у першому таймі з Марокко, гратимемо з позиції сили.

Щодо вилучення Салюка. Це подвійне покарання. Вважаю, що арбітри повинні обмежуватися пенальті. Утім, потрібно не звертати увагу на все, що стосується суддівства, - треба дивитися на себе і свою гру. Зараз важливо відновитися. Ми маємо підійти в супернастрої, дістати всі емоції, які залишилися, на цей матч. Цей маленький фінал вирішуватиме долю проходу далі", - транслює слова головного тренера Руслана Ротаня Суспільне.

Як виглядає група B?

Стан справ у групі B:

1. Аргентина - 3 очки (2 матчі), 4:3 (різниця голів)
  2. Марокко - 3 (2), 3:3
  3. Україна - 3 (2), 3:3
  4. Ірак - 3 (2), 3:4.

Розклад матчів у групі B:

• Вівторок, 30 липня. 18:00. Марокко - Ірак (3-й тур)
  • Вівторок, 30 липня. 18:00. Україна - Аргентина (3-й тур).

Інформатор детально розповів про Олімпійський футбольний турнір

Футбольний турнір на Олімпіаді-2024 для України історичний. Вперше ми представлені футбольною збірною. Україна не змогла взяти на Ігри найсильніших гравців. Однак і без того склад команди досить серйозний. Команда Ротаня має шанси на вихід далі.

У цьому відео ми взагалі розібрали, що являє собою Олімпійський футбольний турнір, хто його фаворит та яких зірок можна побачити на Олімпіаді? Про все це розповіли у цьому відео.