Тренер збірної Аргентини Хав'єр Маскерано піддав жорсткій критиці організацію футбольного турніру на Олімпіаді

Олімпіада-2024 Аргентина Маскерано
Матч Аргентина - Марокко завершився гучним скандалом, Маскерано не розумів, що відбувається на полі. Фото: Gettyimages.com

На Олімпіаді-2024 спалахнув перший гучний скандал. Збірні Аргентини та Марокко зіграли внічию 2:2, але арбітр скасував гол аргентинців і продовжив матч за дві години. В підсумку марокканці перемогли. А головний тренер альбі селесте Хав'єр Маскерано жорстко розкритикував змагання.

Що сталося в матчі Аргентина - Марокко

Перший матч в групі B (де грає і збірна України - ред.) завершився неймовірно. Аргентина програвала з рахунком 1:2, і шведський арбітр Гленн Нюберг додав до основного часу шість хвилин. Але гра продовжилася не на 6, а на 16 хвилин. Аргентина забила рятівний гол на 106 хвилині.

Після цього на стадіоні "Жоффруа-Гішар" у Сент-Етьєні почалися заворушення. Спочатку гравців Аргентини закидували файерами, а потім на поле вибігли розлючені фанати Марокко. На поле вийшов спецназ, щоб забезпечити безпеку футболістів.

Команди залишили поле, а глядачів попросили терміново залишити стадіон. Всі вважали гру закінченою. І навіть з'явилася офіційна інформація, що матч завершився внічию з рахунком 2:2.

Але Гленн Нюберг після перегляду записів VAR скасував рятівний гол Аргентини. І за дві години знову вивів команди на поле. Гра тривала при порожніх трибунах три хвилини та завершилася перемогою Марокко (1:2).

Тренер Аргентини ледь стримував себе

Коуч Аргентини Хав'єр Маскерано ледь не втратив дар мови після такого рішення. Тренер жорстко розкритикував дії арбітра. Дісталося й організаторам змагань.

"Спочатку нас пограбували – вкрали речі у Тьяго Альмади. У нас тут скрізь і всюди вимагають посвідчення, а потім на полі трапляється щось подібне. Вболівальники сім разів проривалися на поле, а потім нас закидали ще й петардами. Нам сказали, що рахунок 2:2 остаточний. Ні ми, ні Марокко не хотіли грати. Ми беремо участь в Олімпійських іграх, а не у районному змаганні. Так не має бути", – сказав головний тренер олімпійської збірної Аргентини, як повідомляє TyC Sports.

Мессі був в шоці

Лео Мессі хоч і не поїхав до Парижу, але стежить за виступами рідної команди. Рішення арбітра шокувало Великого Лео. У своєму Instagram він написав лише одне слово: "Неймовірно!".

Розлючений Маскерано порівняв Олімпіаду-2024 з турніром району після поразки від Марокко 1

Лео Мессі обрав чорний фон для повідомлення, фото: Instagram

Україна програла свій перший матч на Олімпіаді

Збірна України програла матч Іраку з рахунком 1:2. Історичний гол на рахунку Валентина Рубчинського (грає за Динамо Київ). Матч пройшов за тотальної переваги нашої команди, але Ірак зіграв зі 100% ефективністю. Араби завдали всього два удари по воротах, які виявилися точними.

Які шанси у команди Ротаня на Олімпіаді?

Футбольний турнір на Олімпіаді-2024 для України історичний. Ми граємо вперше на таких змаганнях. На жаль, найсильніші гравці не потрапили до складу команди. Що взагалі таке олімпійський футбольний турнір, хто його фаворит, які шанси на медалі в України та яких зірок можна побачити на Олімпіаді? Залишайте свої коментарі та діліться враженнями після поразки України від Іраку.

Проєкт Інформатора та Україна на часі

Раніше ми повідомляли, що олімпійський чемпіон 2016 року Олег Верняєв розповів про свою огиду до росіян. У атлета з Донецька власні рахунки с загарбниками. Олег Верняєв засуджує допуск до Ігор навіть нейтральних атлетів з РФ та РБ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут