Шалена Олімпіада - 2024: фани Марокко закидали збірну Аргентини файерами, а матч продовжили через дві години

В першому матчі олімпійського футбольного турніру у групі В Аргентина - Марокко альбі селесте відігрались на 90+16 хвилині, але суддя продовжив матч за дві години

Олімпіада-2024 Аргентина Марокко
Збірна Аргентини не врятувала нічию, і в справи втрутилася поліція. Фото: Gettyimages.com

У середу, 24 липня, в Парижі стартував футбольний олімпійський турнір. Це сталося за два дні до офіційного відкриття Олімпіади. В першому матчі групи B, де грає і збірна України, зустрілись команди Аргентини та Марокко. Гра вийшла дуже напруженою і закінчилася внічию, з рахунком 2:2 в основний час. Але суддя продовжив гру через дві години.

Старт Олімпіади видався шаленим

Матч Аргентина - Марокко пройшов не за сценарієм фаворитів з Латинської Америки. Суфьян Рахімі, вінгер збірної Марокко (він грає за клуб Аль-Айн - ред.) забив гол на 45+2 хвилині першого тайму. Він же відзначився і на початку другого, коли реалізував пенальті.

І після цього на полі розгорнулася справжня драма. Шведський арбітр Гленн Нюберг втратив важелі контролю за грою. І футболісти почали грати дуже грубо та жорстко, починаючи з другої половини останньої 45-хвилинки.

Аргентина відіграла один м'яч на 68 хвилині. Відзначився Сімеоне. Другий гол Альбі селесте забила, коли команди переграли вже 16 хвилин. Хоча рефері додав до основного часу лише шість хвилин.

І коли Медіна таки проштовхнув м'яч у ворота після сейву Муніра та перекладини, на полі почалося справжнє жахіття. Розлючені фанати збірної Марокко закидали аргентинців файерами, а потім вибігли навіть і на поле. Команді Хав'єра Маскерано довелося дуже швидко залишити стадіон.

Додамо, що рефері загалом показав дев'ять жовтих карток. Дві - аргентинцям, і сім - гравцям збірної Марокко. А в іншому матчі групи C збірна Узбекистану поступилася іспанцям - 1:2. А Гвінея з таким же рахунком програла Новій Зеландії. Додамо, що Інформатор провів онлайн-репортаж про матч Україна - Ірак

Це був якийсь цирк

Шведський рефері Гленн Нюберг після вивчення суперечливого епізоду разом з VAR вирішив продовжити матч через дві (!) години. Суддя скасував гол Аргентини на 90+16 хвилині через офсайд. Команди догравали матч вже на порожньому стадіоні та він продовжився лише три хвилини. Дива не сталося, Марокко зберегли свої ворота і виграли у підсумку 1:2.

"Це найбільший цирк, який я коли-небудь бачив у своєму житті. Це щось неймовірне!", - заявив тренер Аргентини Хав'єр Маскерано про відновлення матчу та скасування голу Аргентини.

Бубка пробіжить Парижем з олімпійським факелом

Колишній президент Національного олімпійського комітету України, легендарний легкоатлет Сергій Бубка візьме участь у церемонії відкриття ОІ-2024. Компанію йому складуть світові зірки - репери Snoop Dogg, MC Solaar та французька актриса Летіція Каста. Всі вони пронесуть Олімпійський вогонь вулицями Парижа у день відкриття, 26 липня.

Хто здійснить олімпійські мрії України

Інформатор познайомив своїх читачів та глядачів з головними зірками нашої Олімпійської збірної. Україну в Парижі представляють 140 атлетів у 23 видах спорту. Серед них вистачає зірок світового та європейського рівня. Ми пропонуємо вам подивитися відео та залишити у коментарях відповіді, як на вашу думку, скільки медалей зможе виграти Україна на Олімпіаді-2024.

Проєкт Інформатора та Україна на часі

Раніше ми повідомляли, що олімпійський чемпіон 2016 року Олег Верняєв розповів про свою огиду до росіян. У атлета з Донецька власні рахунки с загарбниками. Олег Верняєв засуджує допуск до Ігор навіть нейтральних атлетів з РФ та РБ. Також ми розповідали, що Ротань розповів про стан речей в олімпійській збірній України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут