Динамо закатало сербський Партизан у польский газон в першому матчі ЛЧ

Ліга чемпіонів повернулася: Динамо у Любліні обіграло Партизан та створило хороший плацдарм для виходу до третього кваліфікаційного раунду турніру

Динамо Партизан
Партизан отримав від Динамо шість голів. Фото: скріншот з трансляції матчу

Київське Динамо перемогою розпочало свої виступи у Лізі чемпіонів 2024/2025. Віцечемпіон України у номінально домашньому матчі переміг Партизан. Перед грою кияни скасували усі спільні заходи із сербами через їхню участь у турнірі в Москві.

Матч у Любліні завершився розгромною перемогою киян із рахунком 6:2. Щоправда, почалося все не так весело: на 21-й хвилині Караваєв сфолив у своєму штрафному майданчику і рефері призначив пенальті. Салданья знущаючися пробив паненкою повз Бущана.

Пропущений м'яч розізлив і без того мотивованих киян і вони пустилися в ще більш інтенсивні атаки. На 40-й хвилині Микола Шапаренко прицільним ударом під стійку зрівняв рахунок. Ще за дві хвилини з дальньої дистанції поцілив Володимир Бражко. А під самісіньку перерву Олександр Караваєв встановив комфортну перевагу у рахунку.

Минуло лише 10 хвилин від початку другого тайму, як Владислав Кабаєв виконав блискучий сольний прохід, який завершився влучним ударом у ворота. А потім кияни розслабилися і пропустили від того таки Салданьї, який замкнув простріл вздовж воріт. І все ж, останнє слово у матчі сказали гравці Динамо. Денис Попов підключився до атаки та замкнув простріл Волошина з флангу. А остаточний рахунок встановив Олександр Піхальонок: йому також асистував Волошин. Для Сашка це був дебютний гол в офіційних матчах за Динамо.

Таким чином, Динамо має перевагу у чотири м'ячі перед матчем-відповіддю. Він відбудеться вже за тиждень, 30 липня у Белграді. Переможець цієї пари у третьому кваліфікаційному раунді гратиме із Глазго Рейнджерс

Ліга чемпіонів UEFA. Другий кваліфікаційний раунд

Динамо (Київ, Україна) - Партизан (Белград, Сербія) - 6:2 (3:1; 3:1)

Голи: 0:1, з пенальті, Салданья, 22; 1:1, Шапаренко, 40; 2:1, Бражко, 42; 3:1, Караваєв, 45; 4:1, Кабаєв, 55; 4:2, Салданья, 66; 5:2, Попов, 83; 6:2, Піхальонок, 90+2.

Раніше Інформатор повідомляв, що UEFA виключив з єврокубків український клуб. Таким чином, наше представництво зменшилося до чотирьох команд. Також ми розповідали, що суперника по Лізі Європи отримав Кривбас.

А у цьому відео Інформатор побував на презентації новачків київського Динамо: Максим Брагару та Олександр Піхальонок поспілкувалися з вболівальниками та дали автографи. Не обійшлося і без запитань від Інформатора.