Мессі засмагає та плаває після Кубку Америки у спецпротезі на правій нозі

Після перемоги на Кубку Америки-2024 Ліонель Мессі відпочиває та відновлюється від травми за допомогою спеціального протезу

Ліонель Мессі
Мессі отримав травму під час фіналу Кубку Америки і зараз відпочиває разом з дружиною Антонелою. Фото: Instagram Мессі

Капітан збірної Аргентини та лідер ФК Інтер Маямі Ліонель Мессі відпочиває у спеціальному протезі. Лео отримав травму під час фіналу Кубка Америки. До речі, Аргентина здолала Колумбію та встановила історичне досягнення.

У фінальній грі Кубка Америки (Аргентина - Колумбія 1:0 - ред.) Мессі був змушений покинути поле на 66-й хвилині через ушкодження. Покидаючи поле, легендарний футболіст не зміг стримати сліз. Як виявилось згодом, Мессі отримав травму правої щиколотки. Через це футболіст навіть під час відпочинку носить спеціальний протез.

Мессі не стримав сліз після отримання травми

Наразі невідомо, на який період вибув Ліонель. За попередньою інформацією, він точно не зможе взяти участь у двох найближчих матчах МЛС. Проте зараз Мессі заслужено відпочиває та відновлюється у компанії свого старого приятеля Суареса. Разом з Мессі і його дружина Антонела.

Мессі відпочиває після Кубку Америки у спецпротезі на правій нозі 1

Мессі відпочиває у чудовій компанії. Фото: Instagram Antonela Roccuzzo

Аргентина тріумфувала на Кубку Америки

Тріумф на Копа Америка-2024 став 16-м для Аргентини в історії. На стадії групового етапу чинні чемпіони світу зайняли перше місце у квартеті з Канадою, Чилі та Перу. В 1/4 фіналу компанія Мессі здолала в серії пенальті Еквадор (1:1, 4:2 пен.). У півфіналі Аргентина знову перемогла Канаду (2:0). І у фіналі завдяки голу Мартінеса в додатковий час підопічні Скалоні перемогли Колумбію - 1:0 та здобули Кубок.

До речі, під час турніру Мессі виокремив деякі негативні деталі. Лео розповів, що гра дається важко через спеку. Також він зазначив погану якість полів.

"Cкажу, що це дуже важкий Кубок Америки - величезна конкуренція, погані поля, сильна спека", - зазначив Мессі.

Спортивне суспільство переводить фокус на Олімпіаду

Вже незабаром у Франції офіційно стартують Олімпійські ігри-2024. Нас очікує чергове свято спорту. Наша країна, як завжди, покладає чимало сподівань на прийдешні змагання.

У цьому відео ми поговорили про головні надії нашої збірної на медалі. У футбольному турнірі Україна буде представлена вперше в історії та в групі зіграє з Аргентиною, однак без Мессі. Обов'язково дивіться це відео до кінця та діліться своїми враженнями в коментарях.

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що президент Аргентини звільнив чиновника, який закликав Мессі вибачитись за расистську кричалку в бік збірної Франції. Також ми повідомляли що гравець збірної Колумбії Хамес Родрігес став найкращим гравцем Кубка Америки-2024.