Чемпіони світу з голом Мессі вийшли у фінал Сopa America-2024

Збірна Аргентини перемогла збірну Канади - 2:0 та вийшла у фінал Сopa America-2024, Ліонель Мессі відзначився голом

Сopa America-2024, збірна Аргентини
Збірна Аргентини за крок до тріумфу. Фото: Сopa America-2024

Діючий чемпіон світу, збірна Аргентини здолала Канаду з рахунком 2:0 та вийшла у фінал Сopa America-2024. Матч відбувся у ніч на 10 липня. Легендарний Мессі відзначився голом.

Збірна Аргентини зіграла з позиції сили. Канада протрималася до 22-й хвилини, коли вихід віч-на-віч з воротарем спокійно реалізував Хуліан Альварес. Поодинокі моменти збірної кленового листя не увінчались успіхом.

Вже у другому таймі до справи взявся Мессі. На 55-й хвилині він підставив ногу під удар Енцо, чим відіграв кіпера. До кінця гри рахунок змін не зазнав. Таким чином, Аргентина вийшла у фінал турніру.

•  Аргентина - Канада 2:0

Голи: Хуліан Альварес, 22, Ліонель Мессі, 51.

Мессі зробив щире зізнання

Після гри лідер збірної Аргентини Ліонель Мессі дав коментар. Він заявив, що цей Кубок Америки дуже важкий. Проте збірна Аргентини продовжує вражати грою.

"Це, безумовно, досягнення, що зробила ця команда, що робить збірна Аргентини. Для тих, хто залишився зі старої гвардії, це більш ніж вражає. Наша збірна знову вийшла у фінал. Проте також скажу, що це дуже важкий Кубок Америки - величезна конкуренція, погані поля, сильна спека", - розповів Мессі.

Гол Мессі

У фіналі Сopa America-2024 команда Аргентини зіграє з переможцем у парі Уругвай - Колумбія. Півфінал між цими збірними пройде у ніч проти 11 липня.

Інформатор поспілкувався з новачками киян

До слова, нещодавно спортивний журналіст Інформатора Данило Вереітін відвідав автограф-сесію новачків столичного футбольного клубу - Олександра Піхальонка та Максима Брагару. Гравці поділилися подробицями трансферу до Динамо, розповіли про співпрацю з новим для них тренером Шовковським та про надії київського клубу в Лізі Чемпіонів, де незабаром киян очікує двобій з Партизаном. Дивіться та коментуйте наше відео, обіцяємо буде цікаво.

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що на Євро-2024 Іспанія вибила Францію із рекордним голом школяра. Фурія Роха повертається до фіналу Євро, де востаннє грала у 2012 році, у Києві. Також ми повідомляли, що Чорноморець представив нового тренера. Він залишив роботу у Болгарії.