Аргентина виграла Copa America-2024 та встановила історичне досягнення

У фіналі Копа Америка-2024 Аргентина здолала Колумбію, матч пройшов у ніч проти 15 липня, в США

Ліонель Мессі
Мессі був змушений покинути поле через травму. Фото: Copa America-2024, Gettyimages.com

У фіналі Copa America-2024 збірна Аргентина перемогла Колумбію - 1:0. Вирішальний м'яч забив Лаутаро Мартінес. Таким чином, Аргентина здобула 16-й Кубок Америки та стала найтитулованішою командою за цим показником, випередивши Уругвай.

Цей фінал Кубку Америки вийшов дещо незвичним. Його початок було відкладено на півтори години через проблеми з допуском вболівальників на трибуни. А перерва між таймами тривала майже 30 хвилини через концерт Шакіри.

Щодо власне гри, то основний час закінчився внічию - 0:0. Здавалося, що все йде до серії пенальті. Однак за 8 хвилин до кінця другого овертайму голом відзначився гравець Інтера Лаутаро Мартінес. Його звитяга принесла Аргентині 16-й в історій Кубок Америки.

До речі, легендарний Мессі був змушений покинути поле на 66-й хвилині через ушкодження. Покидаючи поле, Лео не зміг стримати сліз.

Мессі не стримав сліз

• Аргентина - Колумбія 1:0
Гол: Лаутаро Мартінес (112)

Стартовий склад Аргентини: Мартінес, Тальяфіко, Лісандро Мартінес, Ромеро, Монтьєль, Енцо Фернандес, Макаллістер, Де Пауль, Ді Марія, Альварес, Мессі.

Стартовий склад Колумбії: Варгас, Мохіка, Санчес, Куеста, Аріас, Лерма, Ріос, Діас, Родрігес, Аріас, Кордоба.

Тренер Аргентини оцінив гол Мартінеса

Головний коуч збірної Аргентини Ліонель Скалоні прокоментував гол Лаутаро Мартінеса. Слід зазначити, шо Мартінес вийшов на поле аж на 97-й хвилині. Проте зробив усе, щоб стати героєм матчу.
"Він не почав у стартовому складі, але показав, що він неймовірний бомбардир. Звичайно, можливо, він не задоволений, тому що не стартував, але він вийшов і зробив все, що міг. І я думаю, що ми повинні цінувати це", - сказав Ліонель Скалоні.

Хто здобуде золото для України на Олімпіаді?

Вже незабаром у Парижі офіційно стартують Олімпійські ігри-2024. Найочікуваніша спортивна подія цього року стане справжнім святом спорту. Наша країна як завжди плекає чимало сподівань на прийдешні змагання. У цьому відео ми поговорили про головні надії нашої збірної на медалі. У футбольному турнірі Україна буде представлена вперше в історії. Обов'язково дивіться це відео до кінця та діліться своїми враженнями в коментарях.

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що Іспанія вирвала перемогу у Англії і вчетвертe стала чемпіоном Європи. Також ми повідомляли, що Ротань спересердя звернувся до українських клубів, які затримують гравців для олімпійської збірної.