Copa America-2024: Суарес вирвав у Канади бронзу і 5 мільйонів для Уругваю

Збірна Уругваю в матчі за третє місце Кубка Америки-2024 здолала Канаду лише в серії пенальті, героєм матчу стала головна зірка селесте - Луїс Суарес

Луїс Суарес Copa America-2024
Голкіпер Канади не зміг відбити вирішальний удар Суареса Фото: Gettyimages.com

Збірна Уругваю стала бронзовим призером Copa America - 2024. В матчі за третє місце "селесте" обіграли збірну Канади в серії пенальті. Справжнім героєм матчу став Луїс Суарес, який зрівняв рахунок в основний час, та забив вирішальний пенальті.

Огляд матчу Канада - Уругвай

Диво носить ім'я Луїс Суарес

В США, у місті Шарлот, на стадіоні "Bank of America" відбувся матч за третє місце Сopa America - 2024. І тут ледь не сталася гучна сенсація. Беззаперечний фаворит зустрічі - збірна Уругваю - ледь не програла команді Канади.

Хоча початок матчу не передвіщував проблем для латиноамериканців. Родріго Бентанкур вже на 8 хвилині вивів Уругвай уперед. Він забив гол після корнеру.

Канадійці відігралися дуже швидко і теж після подачі кутового. На 22 хвилині півзахисник Коне влучно пробив через себе майже впритул. Кіпер Уругваю Серхіо Рочет був безсилий.

Нічийний рахунок тримався до 80 хвилини, коли сталося диво. Канада забила другий гол і вийшла вперед. Той же Коне потужно пробив з лінії карного майданчика, голкіпер Уругваю відбив м'яч, але на добиванні першим був Джонатан Девід.

Канадійцям лишалося 10 хвилин, щоб створити гучну сенсацію, а Уругвай мав сподіватися на диво. І воно сталося. На 90+2 хвилині Суарес відгукнувся на пас з правого кута карного майданчика і в один дотик переправив м'яч у ворота.

А потім була серія пенальті. І знову таки гол Луїса Суареса став вирішальним. Він чітко виконав четвертий удар. Канадієць Девіс бив після Суареса, але влучив у поперечку. Підсумок драматичного матчу Канада - Уругвай такий: основний час 2:2, серія пенальти 3:4.

5 мільйонів доларів на додачу до бронзи

За третє місце збірна Уругваю отримала чек на 5 мільйонів доларів. Канаді дісталося на мільйон менше за четверте місце. Варто додати, що на Copа America-2024 встановили рекордні призові. Загальний призовий фонд складає 40 мільйонів доларів. Це вдвічі більше ніж на попередньому турнірі. Тоді Аргентина за перемогу отримала всього 6,5 мільйонів доларів.

Суарес вирвав у Канади бронзу для Уругваю на Copa America-2024 1

Великі гроші за бронзу. Фото: Gettyimages.com

Але тріумфатор цього розіграшу поповнить банківський рахунок на 16 мільйонів. Фіналіст отримає майже вдвічі менше - 7 мільйонів баксів. Хто саме стане чемпіоном Америки дізнаємось вже 15 липня. У фіналі зустрінуться зіркова Аргентина на чолі з Лео Мессі та сенсаційна Колумбія

Шакіра вийде на поле у фіналі Copa America-2024

Фінал Кубка Америки-2024 буде трохи незвичним. У перерві між таймами на поле вийде знаменита поп-зірка Шакіра і дасть справжній концерт. Він буде тривати двадцять п'ять хвилин. Отже футболісти після першого тайму зможуть відпочити на 10 хвилин більше. Сама співачка - колумбійка, тож за кого вона буде вболівати у фіналі, зайвий раз питати не треба.

Інформатор слідкує за рекордами Євро-2024

У неділю, 14 липня, Старий світ отримає нового чемпіона. У цьому відео Інформатор розповідає про цікаві факти на Євро-2024, який вже майже добіг кінця. Які рекорди було переписано та хто став головною сенсацією турніру? Вмикайте це відео та будьте в курсі!

Проєкт Інформатора та YouTube-каналу Україна на часі

Раніше Інформатор повідомляв, що смертельно хворий Свен-Йоран Еріксон просить Саутгейта виграти Євро-2024. Колишній коуч збірної Англії написав листа нинішньому тренеру Трьох левів. Також ми розповідали, що UEFA оновив клубний рейтинг: Шахтар увійшов у Топ-40, а Динамо у Топ-80.