Євро-2024: Швейцарія довела Англію до пенальті, а Нідерланди розібрались з Туреччиною

В останніх чвертьфіналах Євро-2024 збірна Англії матч проти Швейцарії виграла лише в серії пенальті, а Нідерланди розібралися з Туреччиною в основний час

Гарі Кейн Граніт Джака
Гарі Кейн та Граніт Джака мали однакові емоції, але нарізно Фото: GettyIimages.com

На Євро - 2024 відбулися останні матчі чвертьфіналів. Англія лише в серії пенальті здолала Швейцарію. А збірна Нідерландів вирвала перемогу у Туреччини в основний час. Інформатор розповідає про чергові шалені матчі ЧЄ.

Феноменальна Швейцарія ледь не зганьбила Британію

Збірна країни сироварів ледь не створила найгучнішу сенсацію. Швейцарці забили першими. І тримали гру під контролем навпродовж і двох таймів основного часу і овертайму.

Стартові склади

Євро-2024: Англія вибила Швейцарію, а Нідерланди фанів вовчих салютів 1

Британія хоч і почала грати в аресивний футбол з перших секунд, але користі з цього не мала. Чого вартий факт, що за перший тайм у Трьох левів жодного удару в площину воріт. Отже, перша 45-хвилинка завершилася по нулям.

А на другий тайм збірна Швейцарії вийшла більш зарядженою на перемогу. Англійці ледь стримували стрімкі та разючі атаки. Але до голу справа не доходила.

Перший акт драми стався на 75-й хвилині. Швейцарці виконали вдалу позиційну атаку. І як наслідок Ембольо опинився перед створом воріт, чим і скористався.

Після такого ляпаса Англія побігла уперед. Але всі навали не призводили до рятівного голу. Поки на 80-й хвилині Сака не зрівняв рахунок. Потім був овертайм і серія пенальті! Англія виграла серію з рахунком 5:3.

Головний тренер британців Гарет Саутгейт після матчу ледь стримував емоції. Він віддав належне супернику. Але натякнув на перевагу збірної Англії.

"Я вважаю, що гравці були просто дивовижні. Це був найкращий матч для нашої команди на цьому турнірі. Ми завдали суперникам багато проблем, контролюючи м'яч. Але Швейцарія дуже хороша команда. Вони легко виходять з-під пресингу, проти них важко захищатись, також вони дуже добре рухаються на полі.

Щоб знову відігратися та демонструвати характер та стійкість, вигравати турніри, недостатньо просто добре грати, потрібні й інші якості", - сказав Саутгейт, як повідомляє пресслужба UEFA.

Нідерланди виграли у Туреччини

Для помаранчових гра складалася спочатку не дуже вдало. Але підопічні Кумана вийшли на битву, і вони ії виграли. Хоча першими забили турки. На 35-й хвилині Акайдін головою поклав перший гол.

Євро-2024: Англія довела Швейцарію до пенальті, а Нідерланди розібрали Туреччину в основний час 2

Нідерланди зрівняли рахунок на 70-хвилині. Гол забив де Врей. А потім клас дався взнаки. За шість хвилин поспіль, захисник Туреччини Мюльдюр, намагаючись знешкодити Коді Гакпо, переправив м'яч у свої ворота. Під фінал гри, коли на полі було вже бурхливо, рефері Клеман Тюрпен підійшов до зони Туреччини та провів червону картку для всіх.

Хто з ким буде грати у півфіналах?

На нас чекають неймовірні чотири матчі. Іспанія вийде проти Франції. А Нідерланди проти Англії. Це буде шаленство та свято футболу водночас.

Інформатор поспілкувався з новачками Динамо Київ

Спортивний департамент Інформатора відвідав першу автограф-сесію новачків столичного футбольного клубу - Олександра Піхальонка та Максима Брагару. Вони поділилися подробицями свого трансферу до київського Динамо, розповіли про вимоги головного тренера Олександра Шовковського та поділилися своїми очікуваннями та надіями на старт клубу в Лізі Чемпіонів. Першу гру кваліфайраунда кияни проведуть проти сербського Партизана. Дивіться наше відео та залишайте свої коментарі.