Канада у серії пенальті перемогла Венесуелу та вийшла на Мессі на Copa America-2024

Копа Америка-2024: у матчі Венесуела - Канада визначився другий півфіналіст, для цього суперникам довелося пробивати післяматчеві пенальті

Copa America 2024
Хондер Кадіз у цьому епізоді переміг Дерека Корнеліуса, але Венесуела не перемогла Канаду. Фото: GettyImages.com

На Copa America-2024 визначився другий півфіналіст. У матчі Венесуели та Канади суперникам довелося пробивати післяматчеві пенальті. Такою ж склалася ситуація і у попередньому чвертьфінальному матчі, де легендарний Мессі не забив пенальті.

На стадіоні AT&T Stadium в Арлінгтоні, у присутності 51 тисячі глядачів, Венесуела та Канада розігрували путівку до півфіналу. Рахунок відкрив Джейкоб Шаффелберг на 13-й хвилині. Канада захопила перевагу та втримувала позитивний для себе результат. Але по перерві суперник відігрався - це досвідчений Хосе Соломон Рондон на 65-й хвилині повернув рівність у рахунку. В основний час команди більше не забивали, а додатковий не перебачено регламентом.

У серії пенальті суперники обмінялися першими голами, синхронно схибили у других і так само однаково реалізували треті удари. Четверті пенальті у серії Венесуела та Канада також не забили, а у п'ятих ударах були влучними. Зрештою, все вирішила Анхеля Вілкера. У Канади шостий удар реалізував півзахисник Марселя Ісмаель Коне

"Емоції б'ють ключем, я дуже щасливий за тих, хто нас підтримує. Це величезна робота і зараз ми отримали плоди від неї. Це неймовірно, бути у півфіналі Копа Америка. Я гадаю, усім потрібно зрозуміти, що ця країна та її футболісти заслужили на повагу", - сказав воротар канадської збірної Максим Крепо, який відбив два пенальті у серії.

Копа Амеріка-2024. 1/4 фіналу

Венесуела - Канада - 1:1 (3:4 по пенальті)

Який шлях пройшла Канада на Copa America-2024

Згідно із жеребом, Канада опинилася у групі А, де її суперницями були збірні Аргентини, Чилі та Перу. У першому турі Канада програла Аргентині (0:2). У другому турі Канада перемогла Перу (1:0), а у третьому зіграла внічию із Чилі (0:0). За іронією долі, у півфіналі Канада знову гратиме із Аргентиною.

Раніше Інформатор розповідав, що репортери ВВС засвітили у роздягальні п'яту точку гравця Нідерландів. Ця команда сьогодні гратиме чвертьфінал Євро-2024 проти Туреччини. Також Юрген Клопп назвав фаворитів Євро-2024 та Копа Америка-2024.

А у цьому відео Інформатор побував на автограф-сесії новачків київського Динамо. Олександр Піхальонок та Максим Брагару були привітними та розповіли нам багато цікавого. Вмикайте мерщій та отримуйте порцію гарного настрою.