Євро-2024: Ентоні Тейлор втратив дар мови після скандалу з пенальті у матчі Іспанія - Німеччина

Скандал на Євро-2024: Німеччина вимагала у рефері поставити пенальті у ворота Іспанії за гру рукою захисника суперника Марка Кукурельї

Німеччина Іспанія Євро-2024
Збірна Німеччини обурена рішенням Ентоні Тейлора. Фото: Gettyimages.com

У матчі чвертьфіналу Євро-2024 Іспанія - Німеччина англійський рефері Ентоні Тейлор не призначив пенальті за гру рукою у штрафному майданчику іспанської команди. Захисник іспанців Марк Кукурелья зупинив м'яч після удару Джамала Мусіали. У підсумку, Іспанія перемогла господарів Євро-2024 в овертаймі.

Цей епізод стався на 106-й хвилині матчу. Атака збірної Німеччини завершилася ударом Джамала Мусіали, а Марк Кукурелья не встиг прибрати руку. Траекторія польоту м'яча змінилася, а от рефері вирішив, що це не пенальті. Асистенти арбітра на системі VAR також не помітили порушення правил.

Євро-2024: Ентоні Тейлор відмовився коментувати, чому не поставив пенальті у ворота Іспанії 1

Момент на 106-й хвилині матчу Німеччина - Іспанія

Як повідомляє видання Bild, після матчу арбітр Ентоні Тейлор відмовився коментувати цей епізод. Ба більше, він залишив стадіон через 80 хвилин після завершення матчу, у 22:47 (за київським часом). Бригада арбітрів виїхала вночі, на чорному Мерседесі.

"Якщо м'яч чітко йде до воріт, іспанець зупиняє м'яч рукою. Він робить це не навмисне, але це не має значення. Пенальті, який ми отримали проти Данії, мав значно менші підстави. Я не можу зрозуміти, чому ви не проаналізуєте це, тим паче, що у вас 48 000 повторів", - обурювався після матчу головний тренер німецької збірної Юліан Нагельсманн.

Як зіграли чвертьфінальні матчі Євро-2024

Чвертьфінали Євро-2024 проходять 5 та 6 липня. У першому з них Німеччина програла Іспанії із рахунком 1:2 в овертаймі. У другому, Португалія та Франція не забивали в основний час, а в серії пенальті удача посміхнулася французам (5:3).

6 липня будуть зіграні ще два чвертьфінальних матчі. Англія зустрінеться зі Швейцарією, а Нідерланди із Туреччиною. В 1/8 фіналу Англія вибила Словаччину, Швейцарія - Італію, Нідерланди - Румунію, а Туреччина - Австрію.

Раніше Інформатор розповідав, що німецькі та англійські фанати вчинили грандіозну бійку. Так німцям далася взнаки поразка Бундестіму у чвертьфіналі. В старовинному історичному центрі Дюссельдорфа спалахнуло кілька бійок між вболівальниками команд Англії та Німеччини. Це сталося ввечері 5 липня. Британці відпочивали та готувалися до матчу своєї команди проти Швейцарії (відбудеться у субботу 6 липня - ред.). А вболівальники збірної Німеччини заливали горе пивом після болючої поразки від Іспанії та вильоту з Євро-2024.

Також ми повідомляли, що президент Туреччини Реджеп Ердоган летить підтримати свою команду на Євро-2024. Він навіть скасував офіційний візит до Азербайджану ради цього. Турецький лідер таким чином хоче підтримати збірну своєї країни після гучного скандалу з демонстрацією футболістом вовчого салюта.

А у цьому відео Інформатор розповів про цікаві факти, які сталися на Євро-2024. Тут і про рекорди, і про розчарування. Вмикайте та діліться своєю думкою.