Японія перемогла Бахрейн та вийшла у 1/4 фіналу Кубка Азії

У 1/8 Кубку Азії, який проходить у Катарі, збірна Японії у середу, 31 січня, з рахунком 3:1 перемогла збірну Бахрейну

Японія - Бахрейн
Збірна Японії вибила з Кубка Азії збірну Бахрейну

На Кубку Азії в Катарі збірна Японії пробилась у чвертьфінал. Японська збірна у середу, 31 січня, з рахунком 3:1 перемогла збірну Бахрейну. Останній учасник 1/4 фіналу визначиться у матчі Іран – Сирія, який також пройде 31 січня.

Збірна Японії володіла перевагою. В забитий м’яч її на 31 хвилині втілив Доан. На початку другого тайму Кубо подвоїв перевагу японської збірної. Бахрейн почав діяти активніше. На 64-й хвилині голкіпер збірної Японії Сузукі з партнером не розібрались в ситуації і м’яч опинився в воротах. Втім вже через вісім хвилин Уеда повернув збірній Японії перевагу у два голи.

• Бахрейн - Японія 1:3;
    Голи: Сузукі, 64 (автогол) - Доан, 31, Кубо, 49, Уеда, 72.

Як Японія та Бахрейн виступали на груповій стадії

Збірна Японії виступала у групі D і розпочала турнір з перемоги 4:2 над збірною В'єтнаму. У другому турі японці несподівано програли збірній Іраку. Перемога над збірною Індонезії дала змогу збірній Японії посісти друге місце.

Японія перемогла Бахрейн та вийшла у 1/4 фіналу Кубка Азії 1

Збірна Бахрейну виступала у групі E. У матчі першого туру команда поступилась збірній Південної Кореї. Проте перемоги над збірними Малайзії і Йорданії та нічиї корейців з цими командами дозволили Бахрейну закінчити груповий етап на першому місці. Цікаво, що збірні Йорданії та Південної Кореї пройшли у чвертьфінал, а от Бахрейн свою участь у Кубку Азії припинив.

Коли визначиться останній чвертьфіналіст

Восьмий учасник чвертьфіналів визначиться у середу, 31 січня. Останню путівку в 1/4 фіналу розіграють збірні Ірану та Сирії. Іран на груповому етапі здобув три перемоги над збірними ОАЕ (2:1), Гонконгу (1:0) і Палестини (4:1) та посів перше місце.

Збірна Сирії розпочала кубок Азії з нульової нічиєї зі збірною Узбекистану. Потім були поразка від Австралії (0:1) та перемога над збірною Індії (1:0). Сирія зайняла третє місце, і стала однією з команд, які вийшли в 1/8 фіналу.

Хто зіграє у чвертьфіналах

Вже склались три чвертьфінальні пари. За путівку у півфінал зіграють Австралія – Південна Корея, Йорданія – Таджикистан та Катар – Узбекистан. Японія очікує на переможця пари Іран – Сирія. Матчі 1/4 фіналу відбудуться 2 та 3 лютого.