Як Лунін пошив у дурні Бернарду, Пепа і весь Манчестер Сіті

Мадридський Реал завдяки двом відбитим Андрієм Луніним ударам у серії пенальті у середу, 17 квітня, переміг Манчестер Сіті і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

Андрій Лунін
Андрій Лунін вивів Реал у півфінал ЛЧ Фото: Gettyimages.com

Мадридський Реал вибив із Ліги чемпіонів переможця минулого сезону МанСіті. Чвертьфінальний поєдинок проходив у Манчестері, 17 квітня. Переможець визначився у серії пенальті, в якій український голкіпер Реала Андрій Лунін відбив два удари.

Реал вистояв під шаленим тиском містян

Матч проходив за тотальної переваги Манчестер Сіті. Але Реал забив на 12-й хвилині і віддав ініціативу супернику. Манчестер Сіті зміг відігратись лише на 76-й хвилині завдяки потужному удару Де Брюйне під поперечину. А оскільки перший поєдинок у протистоянні команд закінчився з рахунком 3:3, гра перейшла в овертайм.

Про перевагу господарів красномовного говорить статистика. Манчестер Сіті за весь поєдинок подав 18 кутових. В той час як Реал заробив лише один, та і той на 105-й хвилині.

Справа дійшла до серії пенальті. І в ній блискуче проявив себе голкіпер Реала Андрій Лунін. Українець відбив два удари – від Ковачича та Бернарду Сілви. Сілва намагався обдурити Луніна і пробив по центру, але голкіпер залишився на місці і м’яч забрав. Можна сказати, що таким чином Лунін помстився супернику. У першому матчі Сілва неочікувано пробив зі штрафного і Лунін пропустив у ближній кут. Реал переміг у серії пенальті 4:3 і вийшов у півфінал ЛЧ.

Лунін очікував удар по центру

Після матчу Андрій Лунін зізнався, що у команді розбирали, як гравці Манчестер Сіті виконують пенальті. Голкіпер знав, куди битиме Ковачич. Про це його попередив сам Лука Модріч. А при ударі Бернарду Сілви Лунін ризикнув і вийшов переможцем в дуелі, повідомляє AS.

"Я виснажений. У моїй кар'єрі це перша така гра, настільки важкі 120 хвилин. Ми перемогли у серії пенальті. Знав, куди битиме Ковачич. Звісно, ми тренували пенальті. Модрич допоміг мені порадами. Перед пенальті ми підготували те, що, на нашу думку, робитимуть гравці Сіті, і ми знали, що знайдеться той, хто спробує пробити по центру. Ми вирішили ризикнути, і, на щастя, я вибрав правильного хлопця – Бернарду Сілву.

В таких випадках доводилося страждати. Не можна постійно володіти м'ячем, не можна завжди бути найкращою командою на полі. Для мене це чудовий досвід. А команда доклала грандіозних зусиль. Не можу уявити, щоб я хоча б 20 хвилин міг так бігати. Найкращий гравець матчу – це команда. Ми говоримо про всіх гравців і тренера, партнера допомагали мені... Ми все зробили вірний вибір.

Я зараз найщасливіша людина у світі. У моїй країні складна ситуація і через це мені важко як-слід тренуватися щоденно. Але я хочу подякувати всім, хто мене підтримує", - зазначив після гри Андрій Лунін.

Вибір Бернарду Сілви одним з гравців, який бив пенальті у післяматчевій серії, пояснив Пеп Гвардіола:

"Він сказав, що хоче пробити, а гравець він надійний. І матч який провів!" - сказав головний тренер Манчестер Сіті.

Реал встановив рекорд

Реал вшосте в історії вибив з плей-оф Ліги чемпіонів чинного володаря трофею і оновив власний рекорд. У найближчого переслідувача за цим показником - три перемоги. За останні 14 років мадридський Реал виходив у півфінал ЛЧ 12 разів.

Раніше Інформатор повідомляв, що збірна України U19 дізналась суперників у фінальній стадії Євро-2024. Наша команда зіграє зі збірними Північної Македонії, Італії та Норвегії.

Також ми розповідали, що UEFA щедро винагородить учасників 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Кожна з команд за вихід у півфінал отримає по 12,5 мільйона євро.

А ось тут команда Інформатора розповідає про кращих гравців київського Динамо під номером "10" в історії незалежної України. "Десятий" номер у футболі давно вважається ознакою престижу та авторитету та класу футболіста. Дізнайтеся про футбольне життя Віктора Леоненка, Артема Мілевського та Андрія Шевченка. Долучайтеся до перегляду та залишайте свої враження в коментарях.