Як фанати Челсі вилаяли свою команду довбаним лайном

Матч 23-го туру АПЛ між командами Челсі та Вулвергемптон завершився поразкою для команди Почеттіно, гра завершилася з рахунком 4:2 на користь Вулвергемптона, фанати Челсі не стримували своїх емоцій під час гри

Михайло Мудрик
Фанати Челсі вилаяли свою команду, а Мудрик попав під шквал критики. Фото: Gettyimages.соm

В 23-му турі АПЛ лондонський Челсі приймав на своєму полі Вулвергемптон. Матч закінчився поразкою господарів з рахунком - 4:2. Українець Михайло Мудрик, вийшов на заміну на 72-й хвилині гри та зробив асист (точно подав корнер), проте це не заспокоїло вболівальників Челсі.

Огляд Матчу Челсі - Вулвергемптон 4:2

На початку гри все починалось чудово саме для господарів. "Пенсіонери" вийшли вперед завдяки голу Коула Палмера на 19-й хвилині. Однак "вовки" змогли перехопити ініціативу та зламали хід поєдинку.

Матеус Кунья оформив хет-трик, завдяки чому Вулвергемптон спокійно переміг Челсі в Лондоні. Українець Михайло Мудрик вийшов на заміну на 72-й хвилині та навіть віддав асист, після якого відзначився Тьяго Сілва. Однак це взагалі не заспокоїло вболівальників.

Під час гри фанати Челсі не стримували своїх емоцій. Вболівальники називали свій клуб довбаним лайном, після хет-трику Матеуса Куньї.

Фанати Челсі втомились програвати. Лондонці програли вже десятий матч АПЛ цього сезону і пропустили вперед саме Вулвергемптон. Тепер команда Почеттіно йде на 11-му місці, відстаючи на 13 балів від єврокубкової зони.

Челсі вдруге поспіль пропустив 4 м'ячі за гру в АПЛ. Спочатку вони програли Ліверпулю - 4:1. Тепер 4 м'ячі їм забив Вулвергемптон.

Ось як сам головний коуч Челсі Почеттіно відреагував на поразку. Після гри тренер дав розгорнутий коментар на пресконференції.

"Кожен вважає, що Челсі має бути в іншому становищі, але ми зараз тут. По-перше, можливо тому, що ми недостатньо гарні. Я думаю, що всі ми поки такі. Нині це реальність.

Ми не впоралися із ситуацією належним чином. Ніхто не може бути завжди в безпеці. Я не хочу приходити сюди і говорити, що я найкращий. Наразі ми не відповідаємо історії клубу, це правда. Ми маємо прийняти це і бути самокритичними. Ми не збираємось здаватись", - заявив Маурісіо Почеттіно.

Як Мудрик потрапив під шквал критики

Михайло Мудрик почав гру в запасі і вийшов лише на 72-й хвилині. Хоча він встиг оформити асист, але все-одно попав під шквал критики. Мудрику знову нагадали про його величезну вартіть

Колишня зірка Прем'єр-ліги Джеймі О'Хара, який виступав за Тоттенгем розкритикував лондонський клуб та українця в коментарі для Sky Sports. Він співчуває вболівальникам Челсі.

"У Челсі є гравці з восьмирічними контрактами. Я б не дав їм зараз навіть однорічний контракт. Мудрика привезли за шалені гроші. Зараз він не вартий і семи фунтів. Абсолютний шок. Співчуваю вам, якщо ви вболіваєте за Челсі, вам буде соромно дивитися на гру вашої команди

Вони не схожі на себе вже дуже давно. Раніше це була одна із найсильніших команд Європи. Челсі вигравав Прем’єр-лігу та Лігу чемпіонів. Таке відчуття, що гравці не хочуть тут бути. Одна з найгірших команд, яку я бачив цього сезону. Жахливо." - заявив Джеймі О'Хара.

Раніше Інформатор повідомляв, про те як Ліверпуль розтрощив Челсі з Мудриком у складі. В Челсі просто не було жодних шансів. Михайло Мудрик провів кволу гру. Він не використав неймовірний шанс на гол.

Також ми робили повний огляд 22-го туру АПЛ. Українці відіграли важливу роль у своїх клубах. А Зінченко віддав асист руками.