Ліверпуль розтрощив Челсі з Мудриком у складі

Півзахисник Челсі Михайло Мудрик 31 січня провів на полі другий тайм у матчі 22-го туру АПЛ, в якому Ліверпуль переміг Челсі з рахунком 4:1

Бредлі, Мудрик
Конор Бредлі забив та віддав два асисти, Мудрик змарнував супермомент

Челсі Михайла Мудрика зазнав розгромної поразки у матчі 22-го туру АПЛ. У середу, 31 січня, команда на виїзді поступилась Ліверпулю з рахунком 1:4. Ліверпуль лідирує у турнірній таблиці, але по завершенню сезону змінить головного тренера.

Ліверпуль налаштований взяти чемпіонство в останньому сезоні Юргена Клоппа на чолі команди. Клуб у поточному чемпіонаті зазнав лише однієї поразки. Черговою жертвою Ліверпуля став Челсі.

Господарі відкрили рахунок на 23-й хвилині. Жота по центру продерся крізь захисників і пробив повз голкіпера. На 39-й хвилині Бредлі діагональним ударом вразив лівий кут воріт Челсі. До того ж у компенсований час Нуньєс не реалізував пенальті, влучивши у стійку.

Ситуація на полі потребувала змін і тренер Челсі на другий тайм випустив трьох нових гравців. Одним з них був і Михайло Мудрик. Українець міг відзначитись на 50-й хвилині, але, замикаючи простріл, з близької відстані не влучив у ворота.

"У другому таймі за рахунку 2:0 у Мудрика був великий шанс. Якби він забив, можливо, це додало б нам упевненості, і ми б грали краще, а також з урахуванням пенальті в грі на Нкунку. Можливо, на той момент ми були б у грі з рахунком 2:2. Але навіть якби ми забили обидва голи і зіграли внічию, я був би розчарований, тому що наша гра була не дуже хорошою", – прокоментував головний тренер Челсі промах Мудрика.

На 65-й хвилині Ліверпуль забив втретє. Нкунку зміг скоротити різницю, але вже через вісім хвилин Діас повернув господарям перевагу у три м’ячі. Тож Ліверпуль продовжив свою переможну ходу.

• Ліверпуль - Челсі 4:1;
    Голи: Жота, 23, Бредлі, 39, Собослаї, 65, Діас, 79 - Нкунку, 71

Ліверпуль: Аліссон, Бредлі (Александер-Арнольд, 69), Конате, ван Дейк, Гомес (Робертсон, 69), Собослаї (Гакпо, 69), Мак Аллістер, Джонс (Кларк, 83), Діас, Жота (Елліот, 69), Нуньєс.

Челсі: Петрович, Дісасі, Сілва, Бадьяшиль, Чілвелл (Густо, 46), Кайседо (Чуквуемека, 66), Фернандес, Галахер (Нкунку, 46), Палмер, Мадуеке (Мудрик, 46), Стерлінг.

Огляд матчу Ліверпуль - Челсі

Цікавим досягненням у матчі з Челсі відзначився 24-річний уругвайський форвард Ліверпуля Дарвін Нуньєс. Футболіст за матч чотири рази влучив у каркас воріт і так і не забив. Це перший випадок в АПЛ з сезону-2003/04, коли почали вести таку статистику.

Як матчі 22-го туру АПЛ провели інші українці

Евертон Віталія Миколенка зіграв внічию 0:0 з Фулгемом. Фулгем володів перевагою, і якби не чудова гра голкіпера Пікфорда та надійні дії у захисті Миколенка, то Евертон міг би не втримати нічийний результат.

Арсенал Олександра Зінченка переміг Ноттінгем з рахунком 2:1. Зінченко відзначився асистом, а після фінального свистка вирішив з'ясувати з партнером по команді, хто більше винен у пропущеному м’ячі. У ситуацію довелося втрутитись головному тренеру Арсенала Мікелю Артеті.

Півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк поєдинок проти Тоттенгема розпочав у запасі. На поле українець вийшов на 57-й хвилині, коли його команда поступалась 1:3. Ярмолюк взяв участь у другому голі Брентфорда. Пресинг у виконанні українця призвів до помилки Удоджі, після чого Айвен Тоні вийшов на ударну позицію і забив. Але уникнути поразки Брентфорду не вдалось.

Яка ситуація склалась у турнірній таблиці

Ліверпуль продовжив переможну серію до чотирьох матчів поспіль. Команда лідирує у турнірній таблиці АПЛ, випереджаючи Манчестер Сіті, в якого на один матч менше, на п’ять очок. Челсі ж засів у середині турнірної таблиці. Команда Михайла Мудрика посідає десяте місце.