УПЛ назвала найкращих гравця та тренера 22-го туру

Українська Прем’єр-ліга за підсумками голосування вболівальників назвала Артура Авагімяна найкращім гравцем, а Олександра Шовковського найкращім тренером 22-го туру

Авагімян, Шовковський
Авагімян оформив хет-трик, а Динамо Шовковського розтрощило Ворсклу

Головний тренер київського Динамо Олександр Шовковський став найкращім тренером, а півзахисник одеського Чорноморця Артур Авагімян найкращім гравцем 22-го тура УПЛ. Очолюване Шовковським Динамо з рахунком 5:1 перемогло полтавську Ворсклу. Хет-трик Артура Авагімяна допоміг Чорноморцю здолати Полісся

На першому етапі голосування футбольні журналісти та партнери УПЛ обрали по чотири гравця та тренера. Далі все вирішували вболівальники. Вони голосували у соціальних мережах Української Прем’єр-Ліги.

За підсумками голосування найкращим гравцем 22-го туру УПЛ визнали півзахисника одеського Чорноморця Артура Авагімяна. Авагімян набрав 42% голосів у Instagram. У Google Form за граця Чорноморця проголосували 44% вболівальників.

Найкращим тренером 22-го туру визнали Олександра Шовковського. Наставник київського Динамо отримав 48% голосів вболівальників у Instagram. 34,2% проголосували за Шовковського у Google Form.

Чим у 22-му турі відзначився Артур Авагімян

У 22-му турі Чорноморець завітав у гості до житомирського Полісся. Перший тайм команди закінчили 0:0. У другій половині зустрічі півзахисник Чорноморця Артур Авагімян впродовж 11 хвилин оформив хет-трик. Футболіст забив на 53-й, 60-й та 64-й хвилинах. В підсумку Чорноморець переміг 4:1.

Чому проголосували за Шовковського

Київське Динамо у 22-му турі на виїзді грало з Ворсклою. Динамо перемогло з рахунком 5:1. Дублем відзначився Шапаренко. Після тривалої перерви, пов’язаною з травмою, на полі з’явився Андрій Ярмоленко. Він вийшов на заміну на 66-й хвилині і через 12 хвилин забив.

"Ми розуміли, що після повернення футболістів із збірних матчі завжди складаються непросто. Складна дорога, логістика, емоції, які пережили футболісти національної збірної, молодіжна та юнацька збірні також зіграли на високому рівні.

Багато було витрачено сил, емоцій, яких, можливо, сьогодні не вистачало, але ми налаштовували команду і я вдячний хлопцям, що вони з розумінням підійшли до цього матчу, і попри те, що було складно, вони виконали той план на гру, який був у нас.

Ярмоленко був готовий грати, але поки не весь матч. Заміна була запланована ще перед матчем, щоб він зіграв 15-30 хвилин, залежно від того, як будуть складатися події на полі. Андрій готувався, у нього дуже непросто проходила реабілітація, але його авторитет у команді має велике значення", - прокоментував перемогу своєї команди Олександр Шовковський.

Раніше Інформатор повідомляв, що Реал визначився з голкіперами. Андрій Лунін залишиться у мадридському клубі, а Кепа Аррісабалага, якого брали в оренду, повернеться у Челсі.

Також ми розповідали про підсумки 30-го туру Серії А. Лаціо з новим тренером здолав Ювентус, а Мілан переміг Фіорентину.

А ось тут команда Інформатора підбила спортивні підсумки минулого тижня. Тут все про значні успіхи збірних України з футболу, як молодіжних, так і національної. Підопічні Сергія Реброва вийшли на Євро-2024. Став відомий чемпіон України з хокею сезону-2023/24. Приєднуйтеся до нас, щоб дізнатися про найяскравіші моменти тижня та головних переможців.