UEFA офіційно почав дві справи проти Сербії на Євро-2024

UEFA може покарати Футбольний союз Сербії за поведінку фанів на матчі Євро-2024 проти Англії

Євро-2024
Сербські фанати показали всьому світу своє обличчя на Євро-2024 Фото: Gettyimages.com

UEFA відкрив дисциплінарну справу через поведінку сербських вболівальників на матчі Євро-2024 Сербія - Англія. Фанати кидали на поле сторонні предмети та ображали англійських футболістів. А перед грою влаштували бійку з англійськими вболівальниками.

Футбольний союз Сербії може отримати покарання від UEFA. Дисциплінарні органи UEFA проводять розслідування щодо поведінки сербських фанатів. Їх звинувачують у киданні сторонніх предметів на поле під час матчу Сербія – Англія. Також інспектор UEFA з етики та дисциплінарних питань проведе розслідування у зв'язку з можливою дискримінаційною поведінкою.

Серби на трибунах починали дико волати про чорних мавп, коли м'яч потрапляв до гравців збірної Англії. Скоріше за все, на Футбольний союз Сербії накладуть штраф. Також можливі деякі обмеження, щодо допуску сербських фанів на трибуни.

Сербія поступилась Англії

Сам же матч закінчився з рахунком 1:0 на користь англійців. Переможний м’яч на 13-й хвилині забив Джуд Беллінгем. У другому таймі Кейн мав можливість збільшити рахунок, але диво-сейв зробив голкіпер збірної Сербії.

"Ми грали проти одного із фаворитів на перемогу в турнірі. У першому таймі нам було дуже важко, тому що ми їх дуже поважали.

Вони заслужили перемогти, тому що це дуже сильна команда, і їхні результати говорять самі за себе, але в другому таймі ми побачили, що можемо грати проти них. Ми були більш розслаблені. Ми могли забити, але в підсумку поразка – це справедливий результат. Тепер ми повинні дивитися вперед і зосередитися на наших наступних іграх", - сказав після матчу форвард збірної Сербії Душан Влахович.

Від Англії очікували більш яскравої гри. Команду вважають одним з головних претендентів на перемогу у турнірі. Але у другому таймі серби створили супернику певні проблеми.

"Збірна Сербії - сильна команда. Нам довелося трохи постраждати, і це було дуже корисно для нас. Я задоволений виступом моєї команди, особливо в першому таймі. Ми добре володіли м’ячем. У другому таймі ми грали не зовсім так, як нам потрібно, але здобути перемогу і забезпечити результат, який у нас є, дійсно важливо", - прокоментував перемогу своєї команди головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт.

Раніше Інформатор повідомляв, що збірна України ганебно програла збірній Румунії. В іншому матчі нашої групи Словаччина перемогла Бельгію. Тож після першого туру збірна України опинилась на останньому місці.

Також ми розповідали, що UEFA заборонив російські прапори на матчах збірної України. Співробітники служби безпеки стадіону мають право вилучати та прибирати російську символіку. Заборонені російські прапори і у фан-зонах Берліна.

14 червня у Німеччині стартував чемпіонат Європи з футболу. У цьому відео ми поговорили про фаворитів Євро-2024 та розібрали їхні шанси на перемогу в турнірі. Англія та Франція провели не дуже переконливі перші поєдинки.

Україна також бере участь у Євро-2024, тож запрошуємо до перегляду та готуйтеся вболівати за рідну країну! А хто на вашу думку стане переможцем чемпіонату Європи? Діліться своїми прогнозами у коментарях.