Шахтар здолав Рух в перегонах за золоті медалі УПЛ - головне в спорті 7 квітня

В матчі 23 туру УПЛ донецький Шахтар у важкому матчі переміг львівский Рух та посилив свої позиції у перегонах за золоті медалі чемпіонату України

Шахтар Рух УПЛ
Шахтар в матчі з Рухом здобув важливі 3 очки. Фото: ФК Шахтар та ФК Рух

Донецький Шахтар виграв у львівського Руха в центральному матчі 23 туру УПЛ. "Гірники" набрали 49 очок і на три бали випереджають Кривбас. Гонка за чемпіонським титулом в УПЛ загострюється з кожним туром. Інформатор розповідає про цю гру та інші цікаві події в світі спорту, 7 квітня.

Шахтар впевнено крокує за золотом УПЛ

Шахтар почав гру дуже потужно. Рух нічого не міг заподіяти тиску донеччан. Вінгер "гірників" Артем Бондаренко вже до 16 хвилини двічі "розписався" у вортах львів'ян. Особливо ефектним вийшов перший гол. Траоре в штрафному майданчику віддав пас в центр, Зубков елегантно залишив м'яч під удар і Бондаренко не схибив.

Ну а його другий гол був майже із розряду курйозних. Гравець Шахтаря вільно пройшов з м'ячем метрів 30, наблизився до лінії штрафного майданчика і спокійно та влучно пробив. Де був захист Руха - питання риторичне.

А на 37-й хвилині Львів скоротив рахунок. Таллес забив дуже красивий гол. М'яч по крутій обводній дузі влучив в дальню дев'ятку.

Другий тайм розпочався прогнозовано. Руху треба було зрівнювати рахунок, тому львів'яни були більш активними. Вони діяли доволі ефективно, бо Шахтар не зміг завдати жодного удару по воротах до 67-ї хвилини. Але свого шансу "гірники" дочекалися. На 76-й хвилині Олександр Зубков увірвався в штрафний майданчик і добив м'яч у ворота після сейву Ледвія. Голкіпер Руха відбивав потужний удар Іраклія Азарова. Отже маємо 3:1 і Шахтар залишається лідером. Динамо відстає на 5 балів, але має на гру менше, ніж донеччани.

Крім цієї гри відбулося ще два поєдинки. Чорноморець в матчі з Олександрією на своєму полі сам собі створив великі проблеми. Після першого тайму моряки вели з рахунком 3:0. Але ледь не втратили перемогу, пропустивши гол в роздягальню. В другому таймі Олександрія, хоч і грала в меншості після вилучення Кампуша, змогла скоротити розрив до мінімального. Незважаючи на ігрову перевагу, більшого гостям досягти не вдалося.

В іншому матчі туру Колос приймав Металіст 1925. На гол Ранжела в першому таймі харків'яни відповіли чудо-пострілом Борячука метрів з 30-и. На більше команди не спромоглися. Свисток арбітра зафіксував нічию.

Ферстаппен мчить до нового тріумфу

Зірковий пілот команди Ред Булл Макс Ферстаппен виграв четвертий етап Формули 1 в сезоні - Гран-прі Японії. Перегони відбулися в місті Судзука на однойменній трасі. Ферстаппен втретє в кар'єрі тріумфував в Гран-прі Японії та повторив рекорд Міхаеля Шумахера

Чемпіон погрожував вбивством допінг-офіцерам

Скандально відомий чемпіон UFC у важкій вазі Джон Джонс знову скочив у халепу. На цей раз він погрожував допінг-офіцерам розправою. Лють зірки октагону викликало те, що співробітники антидопінгової організації Drug Free Sport надто рано приїхали до нього додому, щоб взяти аналізи.

Мессі не вийде проти збірної України в Парижі-2024

Легендарний Ліонель Мессі може не потрапити на паризьку Олімпіаду-2024. І таким чином, наша збірна втратить шанс вийти на одне поле проти великого футболіста. Нагадаємо, що "альбіселеста" потрапила з Україною в одну групу олімпійського футбольного турніру.

Мессі може і хотів би додати до приватної скарбниці ще один трофей, але на жаль, в нього дуже щільний графік. Отже головний наставник олімпійської збірної Аргентини Хав'єр Маскерано визначився з трьома іншими досвідченими гравцями, яких планує взяти на Ігри-2024. Це воротар Еміліано Мартінес (виступає за англійську Астон Віллу - ред.), захисник Ніколас Отаменді (Бенфіка) і нападник Хуліан Альварес (Манчестер Сіті).

Довбик може стати "блаугранас"

З'явився дуже цікавий інсайд. Барселона після завершення сезону, нібито, може сказати Adiоs зірковому поляку Левандовському. Натомість Барса хоче придбати форварда збірної України та Жирони Артема Довбика.

Чемпіон світу з Роми затролив на полі вінгера Лаціо

Римське дербі в Італії традиційно вийшло дуже гарячим. В один з моментів на полі стався конфлікт між гравцем Роми Пауло Дібалою та вінгером Лаціо, французом Матео Гендузі. Гравців розтягли в різні боки, але на цьому справа не скінчилася.

Дібала показав Гендузі свій щиток, на якому він був зображений з Кубком світу-2022. А в фіналі Аргентина якраз і перемогла Францію. Дібала відіграв добрий матч, і забив в серії пенальті. А от бідний Гендузі просидів на банці у збірній Франції. Так що тролінг вийшов дуже і дуже болючим.

Додамо, що Дібала завжди віддає данину пошани зірковим футболістам. Ось наприклад, що він казав про Мессі та Роналду.

"Мессі, Роналду і Гонсало Ігуаїн – три моїх улюблених партнера по команді. Роналду - справжній чемпіон. Грати з ним у Ювентусі було просто чудово. Від нього я дізнався про відданість своїй професії та бажання перемагати, незважаючи на все, чого я вже досяг. Не дивно, що в нього все добре і в Саудівській Аравії.

Водночас моєю мрією з дитинства було грати з Мессі. Він і зараз постійно надихає мене. Перемогти з ним на чемпіонаті світу - це були незабутні емоції", - розповідав Дібала.

Огляд гарячого римського дербі

Раніше Інформатор повідомляв про неймовірну красуню-атлетку з Німеччини, яка підтримує Україну в боротьбі з російською навалою. Аліса Шмідт одного разу вийшла на змагання із браслетом у жовто-блакитних кольорах. Вона має майже 5 мільйонів підписників в соцмережах.