Ферстаппен виграв Гран-прі Японії та став на один щабель з Шумахером

Пілот команди Ред Булл Макс Ферстаппен здобув перемогу в Гран-прі Японії, гонка пройшла 7 квітня, в місті Судзука на однойменній трасі, нідерландський гонщик також повторив рекорд легендарного Шумахера

Ферстаппен, Формула 1
Ферстаппен знову яскраво тріумфував. Фото: Gettyimages.соm

Нідерландський пілот команди Ред Булл Макс Ферстаппен здобув перемогу на четвертому етапі Формули 1 в сезоні - Гран-прі Японії. Гонка відбулася в місті Судзука на однойменній трасі. Ферстаппен втретє в кар'єрі тріумфував в Гран-прі Японії та повторив рекорд Міхаеля Шумахера.

Кваліфікація на Гран-прі Японії.

Гонку зупиняли через аварію

За підсумками кваліфікації, Ферстаппен зайняв перший стартовий ряд та успішно виїхав на трасу. Втім ненадовго, на третьому колі змагань сталося зіткнення пілота Вільямс Алекса Албона та РБ Даніеля Ріккардо. Це спричинило появу червоного прапора та відповідно 30-хвилинну затримку.

Зіткнення Алекса Албона та Даніеля Ріккардо.

Після відновлення гонки Ферстаппен знову утримував лідерство. На 17-му колі через заїзд на піт-стоп Фертсаппен ненадовго втратив позиції. Однак згодом повернув їх та яскраво фінішував першим.

Друге місце зайняв також пілот РБ Серхіо Перес. За третю сходинку боротьба відбувалася між представниками Феррарі Сайнсом та Леклером. Зрештою, Сайнс обігнав одноклубника.

Ферстаппен повторив рекорд Шумахера

Перемога в Гран-прі Японії стала третьою для Макса Ферстаппена в кар'єрі. Отже Макс повторив рекорд легендарного Міхаеля Шумахера, який той встановив у 2000-2002 роках. Після гонки Ферстапенн поділився враженнями.

"Це було дуже круто. Я думаю, що критично важливим для мене був звичайно старт, щоб залишатися попереду, і після вдалого початку машина ставала все кращою для мене протягом гонки. Все пройшло дуже добре, піт-стопи пройшли добре, стратегія спрацювала добре, здається краще б і не могло бути", - розповів Ферстаппен після перемоги.

Нагадаємо, що наступний етап Формули-1 відбудеться в Китаї. Змагання триватимуть з 19 по 21 квітня. Додамо, що після гонки в Японії Ферстаппен продовжує із значним відривом очолювати загальний залік пілотів.

Загальний залік Формули-1 станом на 7 квітня:

1. Макс Ферстаппен (Ред Булл) - 77.
  2. Серхіо Перес (Ред Булл) - 64.
  3. Шарль Леклер (Феррарі) - 59.
  4. Карлос Сайнс (Феррар") - 55.
  5. Ландо Норріс (Макларен) - 37.

Раніше Інформатор розповідав, що Ферстаппен відкрив новий сезон Формули-1 яскравим шоу на фініші. Перемогу в першому Гран-прі 2024-го року, який пройшов в Бахрейні також здобув нідерландець.

Також ми повідомляли, що п'яний чемпіон UFC Джон Джонс погрожував смертю допінг-офіцерам. Американець знову має проблеми з антидопінговою організацією.