Верес переміг Оболонь у стартовому матчі 23-го туру УПЛ

Верес у матчі 23-го туру УПЛ на своєму полі у суботу, 6 квітня, з рахунком 3:0 здолав київську Оболонь

Верес, Оболонь
Верес впевнено розібрався з Оболонню

У стартовому матчі 23-го туру Української Прем’єр-ліги рівненський Верес переміг київську Оболонь. Матч проходив у Рівному у суботу, 6 квітня, і закінчився з рахунком 3:0 на користь господарів. Для Оболоні ця поразка стала другою поспіль з великим рахунком.

Оболонь та Верес ведуть боротьбу за виживання в УПЛ. Перед поєдинком Оболонь випереджала Верес на два очки. Тож матч мав велике значення для обох команд.

Вже на 4-й хвилині Верес заробив пенальті. Янаков, який вперше вийшов у складі Вереса, пішов в обіграш та отримав по ногам від Приймака. Янаков сам взявся виконати одинадцятиметровий і пробив точно у правий нижній кут.

На 17-й хвилині Янаков забив, замкнувши простріл Гайдучика з правого флангу. Але арбітри після рішення VAR взяття воріт скасували, зафіксувавши офсайд у Гайдучика. А от на 31-й хвилині Верес забив за всіма правилами. Атаку розпочав голкіпер господарів. В завершенні атаки Кучеров зробив передачу у штрафний майданчик, а Гайдучик у боротьбі з захисником пробив під поперечину.

У другому таймі Оболонь двічі рятував каркас воріт. На 61й хвилині Кучеренко в підкаті пробив у праву стійку, а потім Гайдучик не влучив у ворота. На 72-й Морозко випробував на міць вже іншу штангу.

І все ж Оболонь пропустила втретє. І цей гол став окрасою матчу. Яго з лінії штрафного майданчика пробив у правий верхній кут.

• Верес – Оболонь 3:0;
    Голи: Янаков, 6 (з пенальті), Гайдучик, 31, Яго, 86.

Попередження: Курко, 33, Кучеров, 51 – Грисьо, 90+2

Верес: Паст (Когут, 83), Шевченко, Вовченко, Курко, Балан, Кучеренко, Кухарук, Кучеров (Яго, 70), Шарай (Шастал, 57), Гайдучик (Морозко, 70), Янаков (Дахновський, 58).

Запасні: Гакман, Сміян, Жуліо Сезар, Мельник, Кльоц, Годя, Шестаков.

Оболонь: Кичак, Прокопенко, Дубко, Приймак, Карась (Осман, 46), Грисьо, Мороз (Косовський, 58), Слободян, Черненко, Вишневський (Груша, 46), Краснопір (Тарануха, 70).

Запасні: Федорівський, Рибка, Лук'янчук, Вовкун, Нагієв, Запорожець.

Верес випередив Оболонь

Завдяки перемозі Верес обійшов Оболонь у турнірній таблиці УПЛ. Тепер рівненський клуб випереджає київську команду на одне очко. Але і Верес і Оболонь перебувають у зоні перехідних матчів.

Верес переміг Оболонь у стартовому матчі 23-го туру УПЛ 1

Турнірна таблиця УПЛ станом на 6 квітня

Свій наступний поєдинок Верес проведе 15 квітня. Суперником стане ЛНЗ. Оболонь зіграє 13 квітня. Кияни вдома прийматимуть Минай. Це буде ще одна битва за виживання.

Раніше Інформатор повідомляв, що в Челсі може сформуватись український дует. Клуб цікавиться форвардом Жирони та збірної України Артемом Довбиком

Також ми розповідали, що Шахтар підтвердив факт переговорів з Шальке 04 щодо проведення на стадіоні німецької команди єврокубкових матчів. Остаточно зі стадіоном для номінально домашніх матчів у Лізі чемпіонів або Лізі Європи Шахтар планує визначитись до кінця квітня.

А ось тут команда Інформатора підбила спортивні підсумки минулого тижня. Тут все про значні успіхи збірних України з футболу. Підопічні Сергія Реброва вийшли на Євро-2024, як і збірна України U19. Став відомий чемпіон України з хокею сезону-2023/24. А ще - оригінальний піар-хід від Майка Тайсона. Приєднуйтеся до нас, щоб дізнатися про найяскравіші моменти тижня та головних переможців.