Сакраменто поступився Бостону в українському дербі в NBA

Сакраменто Олексія Леня з різницею в одне очко поступився Бостону Святослава Михайлюка у матчі регулярного чемпіонату NBA у суботу, 6 квітня

Лень, Михайлюк
Олексій Лень та Святослав Михайлюк зіграли один проти одного в NBA

У матчі регулярного чемпіонату NBA Бостон Святослава Михайлюка з рахунком 101:100 переміг Сакраменто Олексія Леня. Поєдинок пройшов у Бостоні у суботу, 6 квітня. Взимку Бостон розглядав можливість придбати Олексія Леня.

Огляд матчу

Як пройшов матч

На початку першої чверті йшла рівна боротьба. Але потім Бостон зробив ривок, повів +11 і виграв чверть 27:15. Сакраменто почав потроху скорочувати різницю і на велику перерву команди пішли за рахунку 54:50 на користь Бостона.

У третій чверті господарі почали нарощувати перевагу. Перед заключною частиною Бостон вів +12. У четвертій чверті різниця досягла 19-ти очок. Але потім Сакраменто почав наздоганяти і навіть вийшов вперед. Втім Бостон все ж зміг вирвати перемогу.

• Бостон Селтікс – Сакраменто Кінгз – 101:100 (27:15, 27:35, 30:22, 17:28).

Як зіграли українці

Святослав Михайлюк провів на майданчику 11 хвилин та 56 секунд. Українець приніс Бостону 5 очок, зробив 2 підбирання та 1 передачу. Олексій Лень відіграв за Сакраменто 3 хвилини і 1 секунду. Результативними діями не відзначився

• Фінікс Санз – Міннесота Тімбервулвз – 97:87 (32:20, 25:21, 20:20, 20:26);
  • Лос-Анджелес Кліпперс – Юта Джаз – 131:102 (41:16, 34:26, 29:37, 27:23).

Бостон забезпечив собі вихід у плей-оф

Бостон лідирує у Східній конференції. Команда Святослава Михайлюка вже точно зіграє у плей-оф. А Сакраменто за плей-оф ще належить поборотись. Команда Олексія Леня йде восьмою у Західній конференції.

Сакраменто поступився Бостону в українському дербі в NBA 1

Турнірна таблиця Східної конференції станом на 6 квітня

Сакраменто поступився Бостону в українському дербі в NBA 2

Турнірна таблиця Західної конференції станом на 6 квітня

Раніше Інформатор повідомляв, що ЛеБрон Джеймс першим в історії подолав фантастичну позначку в NBA. Зірка Лейкерс перетнув позначку в 40 000 набраних очок.

Також ми розповідали, що комплект кросівок Майкла Джордана продали за неймовірну суму. За шість пар заплатили вісім мільйонів доларів.

А ось тут команда Інформатора підбила спортивні підсумки минулого тижня. Тут все про значні успіхи збірних України з футболу, як національної, так і молодіжних. А ще - оригінальний піар-хід від Майка Тайсона та драматична розв'язка фінальної серії плей-оф чемпіонату України з хокею. Приєднуйтеся до нас, щоб дізнатися про найяскравіші моменти тижня та головних переможців.