ЛеБрон Джеймс першим в історії подолав фантастичну позначку в NBA

Зірка Лейкерс ЛеБрон Джеймс у матчі чемпіонату проти Денвер зміг встановити історичний рекорд NBA, Джеймс став першим гравцем, якому вдалося перетнути позначку в 40 000 набраних очок

ЛеБрон Джемйс
Джеймс перетнув історичну позначку. Фото: NBA

Відомий баскетболіст та форвард Лос-Анджелес Лейкерс ЛеБрон Джеймс зміг досягнути легендарної  позначки в 40 000 очок у чемпіонаті NBA. Це відбулося у поєдинку проти діючих чемпіонів ліги Денвер Наггетс. Хоча команда Джеймса зазнала поразки - 114:124.

Як Джеймс встановив історичне досягнення

Перед поєдинком з Денвером Леброн мав у своєму активі - 39 991 очко. Для того щоб, досягти неймовірного результату, баскетболісту треба було набрати тільки дев'ять балів. П'ять очок Джеймс оформив у першій чверті, а на початку другої 12-хвилинки відстань гравця до особливої позначки складала лише 1 очко.

Тільки за 10:39 хвилини до кінця другої чверті форвард здійснив неймовірний прохід під кошик і встановив фантастичний результат. Джеймс став першим в історії НБА, хто досягнув цієї неймовірної позначки в 40 000 очок.

Після поєдинку з Денвером Джеймс прокоментував історичне досягнення. Баскетболіст ніколи не ставив перед собою такої мети.

"Насправді ніколи не думав про те, щоб перетнути цю позначку. Це відбулося природньо. Я просто грав у баскетбол у правильний спосіб, очки самі прийшли до мене, і рекорд трапився навіть трішки неочікувано. Рекорд, очки - це ніколи не було моєю метою, коли я прийшов у NBA. Однак я продовжую грати. І все ще можу забивати, тому це ще не кінець", - зазначив ЛеБрон.

Хто наступає на п'яти Джеймсу

Із реальних претендентів, які можуть наздогнати Джеймса - це Кевін Дюрант, який є форвардом Фінікс Санз. Однак у нього в активі всього лише - 28 372 очок. Всі ж інші найрезультативніші баскетболісти НБА закінчили свої кар'єри.

Топ-10 найрезультативніших баскетболістів в історії NBA:

1. Леброн Джеймс — 40 017 очок (2003 рік — дотепер)
  2. Карім Адбул-Джаббар — 38 387 (1969-1989)
  3. Карл Мелоун — 36 928 (1985-2004)
  4. Кобі Браянт — 33 643 (1996-2016)
  5. Майкл Джордан — 32 292 (1984-2003)
  6. Дірк Новіцкі — 31 560 (1998-2019)
  7. Вілт Чемберлен — 31 419 (1959-1973)
  8. Шакіл О'Ніл — 28 596 (1992-2011)
  9. Кевін Дюрант — 28 372 (2007 — дотепер)
  10. Кармело Ентоні — 28 289 (2003-2022)

Раніше Інформатор розповідав про те, як Марта Костюк перемогла на WTA 500. Українка знаходиться за крок до перемоги на турнірі. Також ми повідомляли, що Валенсія Яремчука обіграла Реал Луніна. Український форвард забив у ворота "вершкових".

А ось тут ми підбили підсумки яскравого спортивного тижня. Мудрик нарешті забив за Челсі, Михайло оформив топовий гол. Водночас в УПЛ Олександрія ризикує втрати очки через прикру ситуацію. А в Парижі у посадовця викрали ноутбук з планами безпеки Олімпіади-2024 - дізнайтесь про ці та інші події в нашому огляді.