Валенсія Яремчука відібрала очки у Реала Луніна в скандальному матчі

Валенсія Романа Яремчука та Реал Андрія Луніна зіграли скандальну нічию - 2:2, у рамках 27-го туру Ла Ліги

Роман Яремчук, Лунін, Реал, Валенсія
Роман Яремчук забив гол у ворота Андрія Луніна. Фото: Gettyimages.соm

У матчі 27-го туру іспанської Ла Ліги Валенсія зіграла з мадридським Реалом. В поєдинку зустрілися гравці збірної України - форвард Роман Яремчук та голкіпер Андрій Лунін. "Кажани" неочікувано змогли відібрати очки у "вершкових", матч закінчився з рахунком - 2:2. Арбітр поєдинку прийняв дуже сумнівне рішення та не зарахував взяття воріт Валенсії наприкінці гри.

Яремчук забиває Луніну

Попри те що, абсолютними фаворитами гри вважались підопічні Анчелотті, господарі змогли підготувати неприємний сюрприз для команди Луніна. На 27-й хвилині Дуро вивів Валенсію вперед. А вже за 3 хвилини український легіонер Роман Яремчук чудово зіграв на випередженні, забив Луніну та збільшив перевагу господарів.

Однак наприкінці першого тайму Реал повернувся в гру, на 45+5 змешив відставання Жуніор. У другій половині Реал почав створювати більше загрози біля воріт "кажанів", відповідно це призвело до взяття воріт, Жуніор оформив дубль.

Головна подія у грі сталася на 90+9 хвилині, топовий Беллінгем вирвав перемогу для Реала, але за мить до удару хавбека арбітр дав фінальний свисток. Це спричинило справжній скандал на полі, пізніше Беллінгем навіть отримав червону карточку через свої емоції. Домашній стадіон Валенсії також постраждав через лють футболістів "вершкових", Рюдігер розтрощив рекламний білборд, а Чуамені зломав одну із камер телетрансляції.

• Валенсія - Реал 2:2

Голи: Дуро (27), Яремчук (30), Жуніор (45+5, 76)

Вилучення: Беллінгем (90+9)

Якою була реакція головних тренерів на рішення арбітра

Після гри головний коуч "вершкових" Карло Анчелотті прокоментував події в матчі. Зокрема, тренер поділився своєю думкою, щодо ситуації із суддівським скандалом.

"Особисто мені взагалі нема чого сказати. Сталося щось дуже безпрецедентне. Наприкінці гри, після підбору ми володіли м'ячем, і я гадаю, що фінальний свисток повинен був пролунати, коли Валенсія відібрала б м'яч.

Вилучення Беллінгема дуже дивне, адже він не ображав суддю, а реагував на відміну м'яча. Дуже прикра та дивна ситуація", - розповів Анчелотті.

Водночас наставник Валенсії Рубен Бараха переконаний, що арбітр прийняв правильне рішення. Суддя попередив гравців про фінальний свисток.

"Щодо кінцівки гри, то як на мене все дуже просто. Коли м'яч вийшов на кутовий, арбітр сказав, що це буде остання дія. Я бачив, як суддя свиснув, коли ми вибили м'яч. Він вирішив, що гра закінчена. Все згідно правил", - заявив Бараха.

Раніше Інформатор розповідав про першу перемогу аутсайдера УПЛ в сезоні. Також ми повідомляли, що донецький Шахтар могли виключити з єврокубків. FIFA cтворила жахливе правило.

А ось тут ми підбили підсумки спортивного тижня. Михайло Мудрик нарешті забив за Челсі. Українець зіграв на позиції ЦАП. Водночас в українському футболі сталося чимало скандалів - Павелко вийшов із СІЗО, а Олександрія випустила на поле незаявленого гравця.