Аутсайдер УПЛ здобув першу перемогу в сезоні

У матчі 19-го туру УПЛ Минай у суботу, 2 березня, з рахунком 2:0 здолав Металіст 1925: для Миная ця перемога стала першою у сезоні-2023/24

Минай - Металіст 1925
Минай перервав безвиграшну серію

Минай здобув першу перемогу у чемпіонаті України сезону-2023/24. Команда Желько Любеновича у суботу, 2 березня, вдома з рахунком 2:0 здолала харківський Металіст 1925. Через перенесені з осінньої частини сезону матчі, у Миная у березні буде щільний графік.

Перед матчем з Металістом 1925 Минай мав в активі лише сім очок. Команда міцно засіла на останньому місці турнірної таблиці. Справи у Металіста 1925 теж не найкращі. Харківський клуб йде на 13-му місці – а це зона перехідних матчів.

Весняну частину сезону Минай розпочав не так вже і погано. Команда розділила очки у матчі з СК Дніпро-1, який йде на другому місці.

Металіст 1925 розпочинав матчем проти Динамо. Через стан газону на стадіоні Металіста 1925 гра проходила на стадіоні "Динамо". Металіст 1925 відкрив рахунок, але у підсумку програв 2:4.

Команди розпочали активно і на полі було багато боротьби. Гості діяли троха гостріше, але рахунок відкрив Минай. На 31-й хвилині Корнійчук пройшов по лівому флангу, змістився в центр і з гострого кута пробив під поперечину. Півзахисник перервав безгольову серію Миная, яка тривала 409 хвилин.

Після перерви Металіст 1925 забив, але взяття воріт скасували через офсайд. Міг зрівняти рахунок і Денис Гармаш. Після його удару і рикошету м’яч влучив у стійку.

На 59-й хвилині становище гостей ускладнилось. Ростислав Русин, який вийшов на заміну у перерві, заробив другу жовту картку та залишив команду у меншості. Для Русина перша червона картка в УПЛ за 53 грі.

Реалізували чисельну перевагу господарі у компенсований час. Після подачі кутового з правого флангу Скиба головою підрізав м’яч під дальню штангу. Металіст 1925 програв вже сьомий матч УПЛ поспіль. Пропускає команда у 12-й грі. Загалом у цій серії харківський клуб пропустив 29 м’ячів.

• Минай - Металіст 1925 2:0;
    Голи: Корнійчук, 31, Скиба, 90+1.

Минай: Кемкін, Дмитрук, Чуєв, Нємчанінов (Скиба, 46), Прокопчук, Корнійчук, Ременяк (Матюшенко, 77), Вітенчук, Петько (Семотюк, 64), Вакула (Гунічев, 77), Устименко (Попов, 76).

Металіст 1925: Мозіль, Капінус (Жичиков, 82), Імереков, Курило, Фарина, Червак (Русин, 46), Арі, Габелок, Юрченко (Вачіберадзе, 82), Юсов (Бичек, 67), Гармаш (Фрімпонг, 68).

Поразку своєї команди прокоментував головний тренер Металіста 1925 Віктор Скрипник. Фахівець прийшов у харківський клуб у грудні минулого року, залишивши Ворсклу. Тренер сподівається, що команда зможе виконати задачі на сезон.

"З перемогою наших суперників. Ми знали, що тут завжди складно грати. Поле маленьке, завжди багато боротьби, яку ми дуже часто програвали. Мені здалося, що вдесятьох ми грали навіть краще, ніж коли ми були в повному складі.

Зрозуміло, що матчі ще є. Ми не посипаємо голову попелом, будемо намагатися далі. Ми знали, куди ми йшли. Це 7-ма поразка поспіль Металіста 1925. Ще раз кажу, що будемо намагатися, будемо прагнути покращити наші показники в єдиноборствах. Моменти були, але не забили сьогодні.

Матчі у нас ще є попереду, хоча розуміємо, що буде важко. Однак ніхто не забороняє нам вірити в те, що ми виконаємо ті завдання, які перед нами стоять. Працюватимемо далі. Подякував хлопцям за бажання виправити ту ситуацію, у який ми опинилися протягом цього матчу", - сказав наставник Металіста 1925.

Яка ситуація склалась в турнірній таблиці

Минай залишився на останній позиції. Хоча, чотири очки у двох матчах налаштовують на позитив. Металіст 1925 можуть посунути Оболонь та Верес.

Раніше Інформатор повідомляв, що президент FIFA Джанні Інфантіно виступив проти запровадження в футболі кардинальних змін. Він проти запровадження в футболі синьої картки.

Також ми розповідали, що Андрій Шевченко оголосив про перші підсумки аудиту в УАФ. Дефіцит бюджету складає 105 мільйонів гривень.