Кубок Африки-2024: бронзовий призер здобув медалі попри чаклунів з Конго

В матчі за третє місце на КАН-2024, який відбувся 10 лютого, збірна ПАР перемогла представників збірної ДР Конго у післяматчевій серії пенальті - 6:5

ПАР
Збірна ПАР здобула третє місце, а чаклуни з ДР Конго не допомогли своїй команді. Фото: Gettyimages.соm

На Кубку африканських наций, в матчі за третє місце зустрілись команди ПАР та ДР Конго. Володаря бронзи команди змогли визначити лише у серії післяматчевих пенальті. Збірні провели сухий поєдинок, а головним героєм матчу став голкіпер ПАР Вільямс.

Як пройшла гра

Не дуже результативні збірні цього турніру продемонстрували максимально обережний футбол в першій половині гри. За весь тайм команди нанесли два удари в ствір воріт та більш нічого небезпечного не створили. В другій половині гравці ДР Конго взяли ініціативу до своїх рук і на 65-й хвилині дивом не відзначились після помилки голкіпера ПАР.

До кінця другого тайму збірна ДР Конго мала невелику перевагу. Конголезці могли відзначитись на 90-й хвилині, але знову пробили повз воріт. Овер-тайми знову пройшли максимально обережно, схоже команди вже тоді погодились на серію пенальті.

Під час вирішальних ударів чудову гру продемонстрував голкіпер ПАР Вільямс, який спочатку відбив удар від Мбемба, а потім і від Еліа - 6:5. Отже, ПАР здобула бронзові нагороди в максимально сухій грі. Після гри героїчний воротар збірної ПАР Вільямс дав коментар, де розповів про свої емоції. Він присвятив перемогу своїй Батьківщині.

"Дякую всім вболівальникам Південної Африки. Справді дякую, за всі ваші повідомлення з підтримкою. Якби не наші фанати, ми б цього не зробили. Ця перемога для тебе - ПАР",- сказав Вільямс.

Чаклуни не допомогли збірній ДР Конго

Країна, яка розташовується в центральній Африці - ДР Конго - давно славиться своїми чаклунами, які, нібито, можуть впливати на футбольні події. В приклад цьому можна навести трагічний випадок в чемпіонаті країни, де за словами місцевих жителів чаклуни навели блискавку на стадіон, через що постраждали люди.

На цьогорічному КАН, чаклуни приїхали підтримати свою збірну ДР Конго та мали зурочити гравців ПАР. Тільки погльньте на чаклуна-вболівальника, який чимдуж підтримував ДР Конго у матчі за третє місце.

Кубок Африки-2024: бронзовий призер здобув медалі лише в серії пенальті 1

Вболівальник ДР Конго. Фото: Gettyimages.соm

Однак його чаклуньска підтримка цього разу не спрацювала. Схоже гравцям ПАР тепер треба точно бути обачнішими після своєї перемоги.

Хто зіграє у фіналі КАН-2024

Фінал Кубка африканських націй відбудеться у неділю, 11 лютого. Трофей розіграють Нігерія і господарі - Кот-д'Івуар. Матч стартуватиме о 22:00 за київським часом. Нігерія виглядає фаворитом у майбутньому двобої. Нігерійці весь турнір проводять стабільно та на шляху до фіналу пройшли грізних суперників.

В свою чергу Кот-д'Івуар ледь вийшов з групи та посеред змагань звільнив свого головного тренера. Однак КАН - дуже непередбачуваний турнір, а рідні стіни Кот-д'Івуару точно зіграють свою роль у вирішальному матчі.

Раніше Інформатор детально розповідав про фінальну пару КАН. На нас чекає справжній двобій між "слонами" та "орлами". Також ми розповідали як Сенегал вилетів з турніру. Збірна не змогла захистити свій титул та покинула КАН на стадії 1/8.

А ось тут ми підбили підсумки спортивного тижня. Дізнайтесь все про бій року між Усиком та Ф'юрі.