Колумбія в меншості перемогла Уругвай та зіграє у фіналі Copa America 2024

На Копа Америка визначився другий фіналіст: 15 липня проти збірної Аргентини гратиме команда Колумбії, яка у півфіналі перемогла Уругвай

Copa America 2024
Колумбія зіграє у фіналі Копа Америка вперше з 2001 року: тоді команда виграла турнір. Фото: GettyImages.com

Збірна Колумбії з футболу стала другим фіналістом Копа Америка-2024. У півфіналі команда перемогла збірну Уругваю, яка у попередній стадії залишила за бортом змагань Бразилію. Тепер Хамес Родрігес та компанія зіграють із Аргентиною у вирішальному матчі.

У півфіналі для колумбійців все складалося непросто. Попри гол у першому таймі, автором якого став Джефферсон Лерма, далі підопічним Нестора Лоренцо прийшлося непереливки. Даніель Муньоз отримав другу жовту картку наприкінці першого тайму та залишив команду у меншості. Але Колумбія втримала перевагу у рахунку та перемогла.

За статистикою суперники провели рівний матч: 11 на 11 за кількістю ударів по воротах. А от за володінням м'яча Уругвай переважав Колумбію - 62% проти 38%. Так само уругвайці здійснили більше передач: 412 проти 258.

"У ті моменти, коли ми могли вивести гру з рівноваги, нам не вдалося. Ми повинні були створити більше гольових ситуацій, ніж створили", – сказав тренер збірної Уругваю Марсело Б’єлса, якого цитує AP.

Копа Америка-2024. 1/2 фіналу

Уругвай - Колумбія - 0:1 (0:1; 0:0)

Голи: Лерма, 39.

Вилучення: Муньоз 45+1.

Хамес Родрігес побив рекорд Мессі

Півзахисник збірної Колумбії Хамес Родрігес перевершив самого Ліонеля Мессі. Віддавши гольову передачу на Джефферсона Лерму, він побив рекорд Ліонеля Мессі за кількістю гольових передач в одному турнірі. Річ у тім, що Родрігес віддав шість результативних пасів впродовж поточного турніру. До сьогодні стільки асистів не віддавав ніхто.

На шляху до фіналу Копа Америка-2024, Колумбія подолала груповий етап, де її суперниками були Бразилія, Коста-Ріка та Парагвай. При цьому, колумбійці не програли жодного матчу, здобувши перемоги над Парагваєм (2:1) та Коста-Рікою (3:0), а також зігравши внічию із бразильцями (1:1). У чвертьфіналі Хамес та команда розтрощили Панаму (5:0).

Як раніше розповідав Інформатор, Аргентина пробилася до фіналу Копа Америка-2024. У півфіналі Мессі та компанія розібралися із командою Канади. А ще, UEFA презентував супертехнологічні м'ячі на останні матчі Євро-2024.

А у цьому відео ми розповіли про цікаві події з Євро-2024. Там вистачало як статистичних досягнень, так й інших приємних моментів. Вмикайте швидше та дізнайтеся, про що мова!