Ф'юрі почав шукати щурів у своїй власній команді - головне в спорті 11 лютого

Команда Тайсона Ф'юрі вважає, що серед них є той, хто зливає важливу інформацію з табору підготовки до штабу українського чемпіона Олександра Усика

Тайсон Ф'юрі Щур
Тайсон Ф'юрі почав шукати шпигунів та зрадників. Фото: Gettyimages.com

Неділя, 11 лютого, стала для шанувальників спорту чимось на кшталт вечері у вишуканій ресторації. Sex, Drugs, Rock and Roll...Вболівальники Реала та Жирони обговорюють підсумки матчу. В США стартує неймовірний Super Bowl. А ще Україна здобула медалі на ЧС з водних видів спорту. Інформатор підбиває підсумки насиченого дня.

Полювання на щура розпочато

Старий знайомий та менеджер Тайсона Ф'юрі, Спенсер Браун, заявив, що у команді британця є "щур", який зливає, все що можливо та й ще інформацію про тренувальний процес. Оце така гидота, що, важко повірити...

Super Bowl LVIII та гарячі дівчатка

Гра між Сан-Франциско Форті Найнерс та Канзас-Сіті Чіфс відбудеться на арені Allegiant Stadium, яку з легкої руки Марка Девіса (власник команди Лас-Вегас Рейдерс) охрестили "Зірка Смерті".

Княгиня Ольга зробила все

Ольга Харлан здобула перше золото у нинішньому сезоні. Це сталось під час другого етапу змагань Кубку світу, у столиці Перу - Лімі. Наша спортсменка у фіналі здобула впевнену перемогу над угоркою Катінкою Шугар.

Дівчата здобули перемоги

В місті Доха, Катар, стартував перший в цьому році турнір WTA 1000. Українські тенісистки Марта Костюк та Леся Цуренко у першому колі змагань здобули перемоги.

Як можна перестрибати всіх

На ЧС-2024 з водних видів спорту бронзову медаль здобув українець Олексій Середа. Ця нагорода стал першою в історії нашої держави у чоловічих одиночних стрибках з 10-метрової вишки на чемпіонатах світу.